Simona Krainová i Františka: Ostrava Fashion Weekend 2017 startuje!

Právě dnes startuje v moravskoslezské metropoli 2. ročník velkolepého módního projektu Ostrava Fashion Weekend 2017. Probíhat bude až do neděle, a pokud máte volný víkend, určitě si jej nenechte ujít. Program je nabitý přehlídkami a těšit se můžete i na přední osobnosti české módy.

Ostrava žije módou

V ostravské multifunkční hale Gong se s nejnovějšími kolekcemi představí známí módní návrháři a mladé designerské talenty z České republiky i zahraničí. „Naším cílem je přiblížit profesionální módu všem vrstvám obyvatel a inspirovat je k většímu zájmu o kulturu oblékání. Věříme, že Ostrava má velký potenciál stát se v budoucnu významným módním centrem“, uvedla ředitelka Ostrava Fashion Weekendu Denisa Šuster.

Módní show i poradenství

Diváci budou moci zhlédnout na 17 módních show. Dál se mohou těšit na poradenství stylu a assistent shopping s předním českým stylistou Filipem Vaňkem. Indviduální rady v oblékání bude poskytovat módní kritička Františka Čížková. Chybět nebude pop-up store předních českých návrhářů. Vyvrcholením bude GALA BLOCK, kde své nové kolekce představí Kateřina Geislerová, Petra Balvínová, Ether a polská star Monika Debowska.

Tvář OFW Simona Krainová

Patronkou OFW se stala ostravská rodačka, topmodelka Simona Krainová. „Českou módní tvorbu miluju a je třeba ji podporovat. Máme velkou spoustu mladých nadějných návrhářů, kteří třeba nemají prostředky na to, aby mohli uspořádat vlastní módní show. Je skvělé, že tady dostanou šanci prezentovat své umění,“ řekla Simona. „Jsem šťastná, že se nám podařilo zorganizovat již druhý ročník a jsem velice poctěna, že nás podpořila topmodelka Simona Krainová, která je nejen velkou módní ikonou, ale také ostravskou rodačkou,“ dodala ředitelka OFW Denisa Šuster.

 

1 komentář

  1. […] této příležitosti nebudou i takové hvězdy české módní scény, jako jsou módní kritička Františka Čížková, bloggerka Lucie van Koten nebo současná tvář módního domu Gucci Barbora […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *