PUMA má novou hvězdu! Její tváří se stala Selena Gomez

Značka PUMA před pár dny oznámila vskutku hvězdnou spolupráci. V kampaních tohoto giganta v oblasti sportovní módy budeme nyní vídat tvář zpěvačky a herečky Seleny Gomez. Ta se navíc bude podílet i na designu produktů. Spolupráce začíná okamžitě a americká hvězda se tak už brzy objeví v kampani na dámskou obuv Phenom.

„Být novým členem rodiny PUMA je pro mne vzrušující,“ říká Selena Gomez, „PUMA tvoří trendy, když jde o kombinování sportovního oblečení a módy. Je skvělé nejen sledovat vliv této značky na styl a kulturu, ale stát se toho i součástí. Doufám, že se nám společně povede vytvořit něco speciálního. Už na několika cool projektech pracujeme.“

PUMA x Selena

Selena a PUMA jsou skvělou dvojicí, a to hned z několika důvodů. Selena výborně odráží hodnoty značky. Má vliv na mladé ženy, drží se svých názorů, je kolem ní rušno a dokáže si jít za svým úspěchem. Její aktivity pro PUMU se neomezí na fotografování pro kampaně, ale bude aktivním hlasem, jenž má oslovit zákazníky. Třešničkou na dortu bude společná činnost v charitativní oblasti, kterou si Selena vybere. „Selena je autentická, kreativní, talentovaná a opravdová osobnost. Představuje ideální ženský vzor dnešní doby,“ říká Adam Petrick, globální ředitel značky a marketingu PUMA. „Nedávno ukázala, jak silná dokáže být. To, s jakou otevřeností a upřímností se svěřila o svém životě s onemocněním lupus, jasně ukázalo její sebedůvěru, duševní rovnováhu a odhodlání. Selena je pro PUMU perfektním partnerem, protože se nebojí výzev, které dnešní svět přináší. Bojuje a je vytrvalá – přesně jako PUMA. Nereprezentuje pouze naši značku, ale pomáhá definovat a posilovat zaměření na pozici žen ve společnosti.,“ dodává.

Foto: PUMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *