Pohádkové spojení: Pandora představuje Disney kolekci

Mickey, Minnie a mnoho dalších ikonických postaviček a motivů – to jsou hlavní hrdinové nejnovější kolekce Pandora s názvem Disney. Otevřete dveře a splňte si svůj dávný sen vstupem do pohádkového světa, kde je vše možné.

Zažijte kouzla

Zábava, radost, věčné štěstí a především svět kouzel nám přibližuje nová kolekce Pandora Disney. V podobě drobných ozdob, snadno kombinovatelných s ostatními šperky této značky, se zde potkáváme s oblíbenými postavičkami z dětství – myšáky Mickeym a Minnie. Náš look však mohou ozvláštnit i přívěsky s Popelčinými šaty nebo ikonickým střevíčkem.

Mickey a Minnie

Drobné prvky Disney, třpytivá ikona Mickeyho, třpytivá ikona Minnie a Polibek Mickeyho a Minnie ze sterlingového stříbra dodávají dotek kouzla každodennímu vzhledu se svými černými křišťály, čirými a červenými kubickými zirkoniemi a ručně nanášenou červenou, resp. černou glazurou.  Zbrusu nový je v této sezoně také třpytivý medailonek PANDORA ze sterlingového stříbra. S rámečkem osazeným kubickými zirkoniemi a okénky ze safírového křišťálu je speciálně navržen tak, aby vystavil na odiv osobní kombinace drobných prvků. Můžete jej nosit ve třech různých délkách díky nastavitelnému řetízku.

Do Magic

Tyto nádherné kousky s tematikou Disney, které byly inovativně navrženy a překrásně vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů z etických zdrojů, lze kombinovat s ostatními šperky PANDORA, které společně vetknou úžasné pocity a úchvatné příběhy do vašeho stylingu. Nechte své doplňky uvolnit vaše vnitřní kouzlo a sněte každý den.

Foto: Pandora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *