Zahřejte se! 3 tipy na nejlepší podzimní drinky

Léto je sice definitivně za námi, ale určitě to neznamená, že se musíme vzdát příjemného posezení s drinkem v ruce. Vyměňte Mojito či oblíbený Aperol Spritz za nápoj s vůní podzimu, který vás zahřeje. Máme pro vás 3 tipy na drinky, které jsou hotové raz dva a chutnají dokonale!

Basil Babo

Co budete potřebovat:

50ml Havana Club Especial

20ml limetkové šťávy

20ml jablečného džusu

10ml cukrového sirupu

zázvorové pivo

5 lístků bazalky

Bazalkové listy pomačkejte v ruce a vložte do koktejlového šejkru. Přidejte Havana Club Especial, cukrový sirup, jablečný džus, limetkovou šťávu a kostky ledu. Protřepejte po dobu 30 sekund. Vysokou sklenici naplňte ledem, zalijte koktejlem z šejkru, doplňte zázvorovým pivem a ozdobte lístky bazalky.

Apple Cider Mimosas

Co budete potřebovat:

1 lahve sektu

1 lahve jablečného cideru

2 čajové lžičky cukru

1 čajová lžička skořice

V malé mističce smíchejte cukr se skořicí. Okraje sklenic na sekt namočte do vody a obalte je směsí cukru a skořice. Naplňte sklenici do čtvrtiny jablečným ciderem a dolejte šampaňským.

Especial Ginger Ale

Co budete potřebovat:

50ml Havana Club Especial

100ml zázvorového piva

1 velký špalíček limetky

Vysokou sklenici naplňte kostkami ledu, přilijte Havana Club Especial a doplňte do celé výše zázvorovým pivem. Z limetky vymačkejte do sklenice šťávu a přihoďte jí do koktejlu jako ozdobu.

Foto: Havana, Pixabay

2 komentář

  1. […] celou řadu šťavnatých burgerů, steaků a dalších dobrot. Chybět samozřejmě nebudou bary s míchanými drinky, které vás vynesou do oblak. Nějakou chvíli pak můžete strávit v některém ze zajímavých […]

  2. […] paprsky, bazén, kniha – co ještě chybí k dokonalosti? Osvěžující a vynikající drink v ruce! Ne na všechny potřebujete profesionálního barmana nebo lednici plnou všemožných […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *