Petra Kvitová se stala novou tváří L’Occitane

Jedna z nejúspěšnějších českých tenistek Petra Kvitová spojila své síly s přírodní kosmetikou z oblasti Provence L’Occitane a propůjčila jí svoji tvář. Tato skvělá sportovkyně a zároveň půvabná žena si také během náročného tenisového kolotoče, do nějž po zranění ruky před nedávnem opět naskočila, ráda odpočine a dopřeje si chvilku relaxace. K tomu jí pomáhá i značka L’Occitane. Od ní si oblíbila především výrobky z řad Mandle a Bambucké máslo.

Zeštíhlující mandle

Není divu, že se do řady Mandle Petra Kvitová tak rychle zamilovala. Jednotlivé výrobky jsou svou krémovou a hedvábně jemnou texturou potěchou pro tělo a jejich nádherná vůně potěší i vaše smysly. „Propadla jsem její nezaměnitelné vůni. Navíc má tato řada také zeštíhlující a zpevňující účinky a zároveň perfektně hydratuje,“ říká Petra. Spojení mandlového mléka a mandlového oleje pokožku hydratuje, vyživuje a zvláčňuje. Složení Zpevňujícího tělového krému Mandle, které kombinuje výtažky z jader vlašských ořechů a mandlí, přispívá k pružnosti pokožky a podporuje obnovu buněk. „Do tohoto tělového krému jsem se skutečně zamilovala. Moje pokožka je po použití sametově hebká a vyživená,“ dodává sympatická tenistka.

Pečující bambucké máslo

Bambucké máslo se díky svým vyživujícím vlastnostem právem zařadilo mezi kosmetické hity posledních let. „Bambucké máslo je opravdu všestranná ingredience, kterou používám velmi ráda, protože dokáže vyživit a chránit pokožku celého těla. Navíc je mi sympatické, že ji L´OCCITANE získává od žen z africké země Burkina Faso za podmínek Eco Fair Trade obchodu,“ říká Petra. Společnost L’OCCITANE nakupuje bambucké máslo přímo od žen z Burkina Faso. Spolupracuje s nimi již od 80. let a za tu dobu se navýšil počet žen vyrábějících máslo ze 100 na 15 000. „Moje ruce jsou mým nejdůležitějším nástrojem, a proto si je skutečně hýčkám. Krém na ruce s Bambuckým máslem nosím stále při sobě. Rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. A navíc moc krásně voní!“

Foto: L’Occitane

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *