Perly trochu jinak v kolekci Birth od 27JEWELRY

Perly jsou na špercích velmi vítaným zdobením, ale většinou jsme zvyklí na ty kulaté. Takto ale perly vůbec vypadat nemusí. Česká šperkařka Lenka Kerlická, která stojí za značkou 27JEWELRY, představila kolekci Birth, kde hrají hlavní roli přírodní perly nepravidelných tvarů. A vypadají skvěle na zlatých náušnicích, náhrdelnících, náramcích i prstenech.

Zázrak zrození

Jak už název napovídá, nová kolekce Birth je inspirována zrozením. Obzvláště pak jeho náročností i přirozeností zároveň. Šperky celý motiv symbolizují perlami v nejrůznějších tvarech, podobách a shlucích. „Chtěla jsem vytvořit šperky, které budou pracovat s přírodními perlami v moderním pojetí nositelného šperku a ukáží krásu nepravidelných tvarů perel. Miluju dokonalou nedokonalost a barokní perly ji ztvárňují ve všech ohledech. Každá perla je jedinečná a nikdy nebudou dvě stejné. Jejich originalita je podle mě nedoceněná,“ vysvětluje Lenka Kerlická.

27JEWELRY

Česká designérka, zlatnice a šperkařka Lenka Kerlická tvoří pod značkou 27JEWELRY již od roku 2002. Značka přináší jedinečné, ručně vyrobené šperky ze zlata a přírodních kamenů, od autorských luxusních snubních i zásnubních prstenů přes dětské šperky po ready to wear kolekce náhrdelníků a náušnic. Šperky se vyznačují organickým tvarem, kvalitou použitých materiálů a precizností provedení. Lenka Kerlická letos otevřela nový 27JEWELRY butik na Praze 1.

Foto: 27JEWELRY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *