Oslavte příchod nového roku ve velkém stylu! Silvestrovská kolekce Reserved x Vogue

Před pár dny byla odhalena jedna z nejočekávanějších kolekcí z konce letošního roku. Capsule kolekce s názvem “Curated by British Vogue”, kterou ve spolupráci se značkou Reserved stvořily redaktorky Vogue Dena Giannini a Holly Roberts, je totiž určená pro silvestrovskou noc a její glamour styl odkazující k legendárnímu Studiu 54 zajistí, že letos v tuto noc opravdu zazáříte!

Reserved x Vogue

Tanec, hudba, zářivá blikající světla, litry šampaňského – to vše patří k oslavám příchodu nového roku. Nesmíme však opomenout dokonalý outfit, který bude svůdný i noblesní zároveň. Deset kousků z nové kolekce “Curated by British Vogue” tuto definici splňují do puntíku a nabízí variantu silvestrovského looku pro každého – ať už dáváte přednost flitrovaným šatům nebo širokým kalhotám a smokingovému saku. „Jsme neuvěřitelně hrdí na to, že jsme se spojili s britským Vogue pro první spolupráci tohoto typu. Zákazníci Reserved po celém světě čerpají inspiraci z britského Vogue a my se snažíme stále hledat nové způsoby, jak je nadchnout a poskytnout tu nejlepší možnou kolekci sezónu po sezóně,“ říká Marek Piechocki, prezident a spoluzakladatel značky Reserved.

Tanec v rytmu sedmdesátek

Redaktorky Vogue Dena Giannini a Holly Roberts po celý rok úzce spolupracovaly s designéry značky Reserved v designových studiích ve Varšavě, kde se společně rozhodovali o správné náladě kolekce, siluetách, výběru látek a detailů, aby nakonec tuto závěrečnou kolekci přivedli na svět. „Jsme nadšeni, že na první módní kolekci britského Vogue můžeme spolupracovat právě se značkou Reserved. Naše partnerství se společností Reserved signalizuje novou vzrušující příležitost a tato unikátní spolupráce umožňuje britskému Vogue se snáze přiblížit svým čtenářům. Značce Reserved se již podařilo prosadit na britském módním trhu a nám je ctí být součástí jejího růstu ve Velké Británii i mimo ni,“ říká vydavatelka britské Vogue Vanessa Kingori. Inspirace kolekce je zřejmá na první pohled – z každého kousku sálá rytmus 70. let. Vidíme jej v šortkách z umělé kůže, metalickém disco topu s vycpanými rameny, asymetrických stříbrně brokátových minišatech či v overalu s hlubokým výstřihem do “V”.

Kolekce „Curated by British Vogue“ je exkluzivně odhalena v lednovém čísle britské Vogue, které je v prodeji od 7. prosince. Zákazníci Reserved mohou ve stejnou dobu na londýnské pobočce na Oxford Street začít novou kolekci obdivovat osobně. Celosvětové odhalení kolekce proběhlo již na webových stránkách www.reserved.com ve čtvrtek 6. prosince.

Foto: Reserved

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *