Ohromte ho: Valentýnské spodní prádlo

Valentýnské spodní prádlo

Kdy jindy sáhnout po novém sexy spodním prádle než na valentýnský večer? Překvapte partnera novým setem či košilkou a dopřejte mu večer, na který jen tak nezapomene. S valentýnskými kolekcemi spodního prádla přichází jedna značka za druhou a my jsme pro vás vybrali ty nejlepší. Vybírejte u Tezenis, Intimissimi, Manga či H&M!

Elegantní svůdnost u Intimissimi

Italská značka Intimissimi je na poli spodního prádla obdivovanou ikonou. Její kolekce mají vždy styl, jsou dokonale ženské a vždy působí elegantním, ale stále svůdným dojmem. Nejinak je tomu i u valentýnské kolekce Intimissimi, která se nese v duchu něžných krajek. Ve hře jsou černé krajkové podprsenky, body i kalhotky mnoha různých střihů.

Valentýnské spodní prádlo

Hravé prádlo Tezenis

O něco více barevnosti vnese do valentýnského večera značka Tezenis. Ani zde nechybí vkusná černá krajka, ale najdeme tu i výraznější barevné kombinace. Skvělou volbou bude tmavě modrý set s květinovým potiskem skládající se z kalhotek, podprsenky i body, svou zamilovanost pak dokonale projevíte i s něžnou růžovo-černou kombinací.

Valentýnské spodní prádlo Valentýnské spodní prádlo

Valentýn s H&M

Po klasických barvách, tedy růžové a černé, sáhlo při vytváření valentýnské kolekce H&M. Také zde vyniká krajka, která zdobí kalhoty, podprsenky i korzety. Kromě push-up podprsenek, které krásně zvýrazní váš dekolt, zde najdeme i něžné bralette podprsenky, které se stávají velkým hitem.

Valentýnské spodní prádlo Valentýnské spodní prádlo Valentýnské spodní prádlo

Jemnost a něžnost u Manga

Španělská značka Mango vsadila u valentýnské kolekce spodního prádla na klasiku v podobě černé barvy a na úchvatnou něžnost v podání trojúhelníkových podprsenek. Kromě toho zde najdeme i decentní košilky a body, hit poslední doby, s krajkovými panely. Vsaďte na romantickou notu také!

Valentýnské spodní prádlo

Foto: Mango, Tezenis, Intimissimi, Mango

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.