Michelle Williams je tváří kolekce šperků Louis Vuitton

MIchelle Williams Louis Vuitton

Herečka a múza značky Louis Vuitton Michelle Williams se stala novou tváří reklamní kampaně k nové kolekci šperků Blossom BB tohoto módního domu. Podle Patricka Demarcheliera, fotografa, který se o novou kampaň postaral, je Michelle díky své energii a duši dokonalým ztělesněním podstaty této kolekce.

MIchelle Williams Louis Vuitton

Hvězdná Michelle

Michelle Williams se díky filmům Zkrocená hora, Shutter Island nebo Můj týden s Marilyn dostala mezi herečkou elitu a nyní patří k nejuznávanějším a nejvyhledávanějším hvězdám Hollywoodu. Její úspěchy pak podtrhuje soška Zlatého glóbu, kterou má doma, a také čtyři nominace na Oscara. Nyní ji můžete vidět ve snímku Místo u moře, který právě běží v kinech. Kromě svého hereckého umění pak Michelle oslňuje i krásnou tváří, kterou nyní propůjčila nové kampani ke kolekci šperků Louis Vuitton.

MIchelle Williams Louis Vuitton

Kolekce Blossom BB

Celá kolekce Blossom BB je poctou kvítku Monogram. Stejně jako tyto drobné kvítky jsou i šperky miniaturní, ale o to elegantnější a jemnější. Aby dokonale upoutaly pozornost, hrají svěžími a radostnými barvami. „Velmi se mi tato bezstarostná a barevná kolekcí líbí – je v ní něco, co vás zaujme, a je originální.  A zároveň je i klasická a elegantní,“ říká Michelle Williams. Nejnovější kampaň k této kolekci s Michelle budeme moci obdivovat už v únorových vydáních světových magazínů.

Foto: Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *