Obchody Gant, Barbour a KARL LAGERFELD nyní najdete v OC Chodov

Všichni módní nadšenci a shopaholici mohou jásat. Do České republiky konečně dorazila značka KARL LAGERFELD, jejíž první obchod můžete najít v OC Chodov. Na konci března jej spolu s obchody Gant a Barbour slavnostně otevřela společnost Vermont Holding a.s. V případě značky GANT se dokonce jedná o největší ze všech jejích dosud otevřených obchodů ve Střední Evropě. Značka Barbour tímto v Praze otevřela svou již druhou prodejnu.

Nové prodejny OC Chodov

Nová část obchodního domu Chodov nabídne kromě dámské kolekce oblečení a doplňků značka KARL LAGERFELD také rozšířený sortiment značky Gant. „Prodejna o ploše 280 m2 je rozdělena na dámskou a pánskou část s vlastními lounge zónami a kabinkami s krbem. Novinkou je samostatná sekce na doplňky a obuv či samostatná část pro děti a kolekci GANT Home,“ představuje prodejnu Martin Florian, Store Concept Director Vermont. Kromě vlastních obchodů byl v Centru Chodov otevřen také Vermont Lounge. „VIP prostor pro naše nejvýznamnější členy věrnostního programu VERMONT Club navrhl se svým týmem Marco Donati z milánského architektonického studia Storage Milano. Ve stylovém prostředí si naši top zákazníci budou moci dopřát malé občerstvení, nebo využít klidu v jinak rušném obchodním centru,“ uvádí PR manažerka, Aneta Hoffmannová.

VIP otevření

Event realizovaný u příležitosti nového otevření prodejen moderovala herečka a zpěvačka Zuzana Stivínová. Jako VIP host se akce zúčastnil sám majitel společnosti Vermont Holding a.s. Amadeus Naumann. Dále nechyběl Patrik Söderström, Global Sales Manager značky Gant, David Godfrey Sales Manager pro jižní Evropu značky Barbour, Pier Paulo Righi CEO KARL LAGERFELD či modelka Alena Šeredová.

Foto: Vermont Holding a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *