Midnight Glam – limitovaná edice Gino Rossi

Gino Rossi

Svůdné taneční rytmy, úchvatný glamour styl a barevný karneval 70. let v ikonickém Studiu 54 v New Yorku – přesně tam vás zavede nejnovější limitovaná kolekce obuvi a kabelek značky Gino Rossi. Jejími nejvýraznějšími prvky jsou třpytivý brokát a stylové peří, což bohatě stačí k tomu, aby začala pořádná party.

Lákavá elegance

V rozmanitosti stylů vládne brokát a nadčasová elegantní černá. Díky kreativitě designérů Gino Rossi si můžete být jisti, že výběrem produktů z nejnovější limitované edice nezůstanete bez povšimnutí. Speciálně vybrané modely jsou navrženy v chladných granátových tónech a černé či modré barvě a ozdobeny nádherným třpytivým brokátem a elegantním peřím.

Trendy podle Gino Rossi

Pakliže patříte k těm, kteří si potrpí na nejnovější trendy, nová limitovaná edice Gino Rossi vás nadchne. Najdeme v ní boty navržené nejen pro slavnostní příležitosti, kde chceme uchvacovat a přitahovat pozornost. Nechybí ale ani kousky pro méně formální chvíle. Některé modely byly také inspirovány každodenním stylem. Převážně se však můžeme kochat pohledem na vysoké a zdobené podpatky a elegantní tmavě modrou barvu, která patří k oblíbeným a trendy odstínům sezóny. Necháte se také uhranout úžasným peřím a nádherným třpytem?

Foto: archiv firmy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *