Nicki Minaj je hvězdou vánoční kampaně H&M

Vánoční kampaně oblíbených módních značek každoročně přitahují pozornost. Letos rozhodně zaujal švédský oděvní řetězec H&M, který do své sváteční kampaně zařadil hvězdu Nicki Minaj. Po jejím boku se zde objeví také Jesse Williams a John Turturro. Film režírovaný Johanem Renckem vypráví příběh paralelního fantaskního světa a je plný zajímavých postav i poselství hlásajících, že bychom měli jednoduše pečovat jeden o druhého.

Vánoční příběh podle H&M

Jedná se vlastně o klasický příběh v moderním pojetí. Mladá dívka se rozhodne zastavit ďábelského bratra Santa Clause v tom, aby zachránila Vánoce před jeho sobeckým chováním. Nicky Minaj v klipu ztvárňuje jak matku holčičky, tak i kouzelnou vílu Wisest Thingy. Jesse Williams si zahrál otce i nadpřirozeného Fastest Fairy. John Turturro si střihnul roli Santa Clause i jeho zlého bratra. „Naprosto miluji poselství, které film přináší. Ráda vidím mladou dívku, jak se mění v hrdinu, který je v každém z nás. Během Vánoc je ve vzduchu vždy něco kouzelného,“ říká Nicki Minaj.

Sváteční oblečení nové kolekce

Ve filmu se kromě několika hvězd objevuje samozřejmě i oblečení z Holiday kolekce. „Je úžasné vidět, jak naše sváteční modely přicházejí k životu s tak inspirujícími talentovanými lidmi. Přidávají filmu extra dávku kouzla a doufáme, že i naše zákazníky přitáhne způsob, jakým je móda během vánoční sezóny v H&M prezentována,“ říká Pirnilla Wohrfahrt, kreativní ředitelka a šéfka designu u H&M. Řada svátečního oblečení pro celou rodinu včetně doplňků, jejíž ukázky můžeme v kampani vidět, je dostupná od listopadu v prodejnách H&M a nabízí ji také H&M e-shop.

Foto a video: H&M

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.