Naličte se jako hvězdy z Cannes či Eva Longoria s Couleur Caramel

Kdo by netoužil po tom napodobit look hvězd procházejících se po červeném koberci na filmovém festivalu v Cannes nebo se nalíčit jako krásná herečka Eva Longoria? Nyní je díky francouzské minerální kosmetice Couleur Caramel rozjasněný a opálený vzhled na dosah ruky. A co je na této značce nejlepší? Je v bio kvalitě a nyní se dostala i na český trh!

Rozjasněte se s Couleur Caramel

Rozjasňovače a bronzery se s blížící se letní sezónou dostávají do centra pozornosti. Vytváří svěží a zdravě vypadající vzhled pleti a dodají trochu slunce do tváří i Sněhurkám. Pokud je vaším cílem velmi přirozený a jemně projasněný look, sáhněte po kuličkovém rozjasňovacím pudru. Oslní vás nejen svým uměním vytvořit zdravý vzhled, ale i svým složením obsahujícím bio makadamiový, meruňkový a avokádový olej. Obsažené aktivní ingredience pleť zklidní a navíc působí i proti vráskám.

Sluncem políbená tvář

Kvalitní bronzer se zkrátka vyplatí ve své kosmetické výbavě mít. Nejenže dodá svěží opálený vzhled, ale zároveň dokáže provést i korekci tváře. Bronzer Couleur Caramel vás okouzlí svou sametovou hebkostí i obohacením o makadamiový olej, jenž je známým antioxidantem a na pleť má velmi pozitivní účinky.

Značka, která stojí za pozornost

Profesionální kvalita, organické složení a moderní technologie – tato slova dokonale vystihují koncept značky Couleur Caramel. Její špičkové produkty splňují náročná kritéria vizážistické kosmetiky. Jsou navíc vhodné i pro lidi s vysoce citlivou pletí, kterých každým rokem přibývá. V posledních 5 letech je Couleur Caramel oficiálním partnerem Mezinárodního filmového festivalu v Cannes, francouzské verze StarDance, pařížského Fashion Weeku nebo hudebních cen NMA. Díky vizážistce Frédérique Alcaraz make-up Couleur Caramel na červeném koberci okusily hvězdy jako Patrick Dempsey, Eva Longoria, Salma Hayek, Paris Hilton nebo Gad Elmaleh.

Foto: Couleur Caramel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *