Nádherná Chiara Ferragni se vdala v šatech Dior

Italská královna módy Chiara Ferragni řekla 1. září 2018 své ano zpěvákovi Federicu Leonardovi Luciovi, který je spíše známý pod přezdívkou Fedez. Influencerka a návrhářka, kterou na Instagramu sleduje téměř 15 milionů lidí, tak učinila na Sicílii v městečku Noto. V tento slavnostní den se oblékla hned do dvou šatů Dior, o něž se postarala návrhářka Maria Grazia Chiuri.

Chiara Ferragni jako Dior nevěsta

Při práci na dvou šatech pro svatební den Chiary Ferragni se návrhářka Maria Grazia Chiuri nechala inspirovat italským řemeslem a know-how. Zároveň se snažila reflektovat nevěstinu zářivou energii a dát šatům moderní ráz. Svatební róba tak sestávala z korzetu a sukně čistých linií. Na unikátní design šatů bylo potřeba 400 metrů látky a více než 1 600 hodin práce v ateliérech. Druhé šaty byly koncipovány jako oslava jejího setkání s budoucím manželem Fedezem. Tylové večerní šaty byly zdobené motivy a slovy, které evokovaly společnou historii páru. Mezi nimi pak byly umístěny symboly měst, v nichž společně žili, a také malý lvíček odkazující na jejich společného syna Leona.

Foto: Dior

1 komentář

  1. […] řekla Chiara své ano italskému rapperovi, už ví celý svět (a přečíst si o nich můžete zde), ale víte, jaký zvolila krásná světlovláska pro svůj šťastný den […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *