Fotogalerie: Zářijový Mercedes-Benz Prague Fashion Week byl slavnostně zahájen

Již devátá edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku byla zahájena slavnostním večerem 31. srpna 2018. Ve čtyřech přehlídkových dnech představí tvorbu současné české a slovenské módní scény na sezónu jaro/léto 2019 prostřednictvím 13 show, po nichž budou následovat tři dny showroomů, prezentací, workshopů, a nebude chybět ani filmová premiéra.

Zahájení ve velkém stylu

Zahajovací večer pražského týdne módy byl koncipován tak, aby hostům připravil elegantní a nezapomenutelný zážitek. V impozantních, do ruda vysvícených prostorách Clam-Gallasova paláce se sešlo na pět set pozvaných. Tvořili je především zástupci módní scény od návrhářů přes novináře, kurátory, nákupčí, módní odborníky, partnery podílející se na konání akce po řadu známých tváří. Ty jsou také pravidelnými hosty módních přehlídek. Mezi nimi nechyběli již tradiční hosté módního svátku, jako herečky Jitka Schneiderová, Kaira Hrachovcová či Hana Vágnerová, a výrazné osobnosti modelingu, jako Martina Šmuková, Aneta Vignerová nebo Renata Langmannová. Na zahájení módního eventu se přišli tentokrát podívat také David Kraus či Anna Kameníková.

Šampaňské z červených skleniček

Lesk večera posílila exkluzivní značka MUMM, která je již podruhé oficiálním champagne partnerem pražského módního týdne. Luxusní šampaňské je charakteristické pro svoji červenou stuhu, proto se i zahajovací večer nesl ve znamení nepřehlédnutelných červených skleniček. Velkou pozornost hostů si získala speciální světelná instalace, ve které si každý mohl zachytit jedinečnou atmosféru večera i to, jak si vychutnává svůj MUMM. Šampaňské bude k dispozici po celý fashion week nejen ve VIP Lounge, ale také pro všechny návštěvníky v unikátním automatu na šampaňské MUMM Champagne Machine. Pohoštění v rámci elegantního večera zajistila restaurace SOHO, dlouholetý cateringový partner Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku.

Podívejte se, jak celý galavečer vypadal:

[Best_Wordpress_Gallery id=“54″ gal_title=“Zahajovací večírek MBPFW 2018″]

Foto: archiv Mercedes-Benz Prague Fashion Week

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *