Nestárnoucí ikona v akci: Mohito x Minnie Collection 2016

Kolekce Mohito x Minnie

Pokud některá z kreslených postaviček zanechala ve světě módy nesmazatelnou stopu, bude to patrně Minnie. Tato vystajlovaná myška z dílny Walta Disneye, která se poprvé na filmovém plátně objevila už v roce 1928, inspirovala nejednoho módního návrháře a nyní se tato ikona stala předlohou i pro novou kolekci značky Mohito x Minnie.

Kolekce Mohito x Minnie

Roztomilost v hlavní roli

Hravá a roztomilá – tato dvě slova kolekci Mohito x Minnie charakterizují nejlépe. Minnie je v kolekci doslova na každém rohu. Obrys jejího obličeje tvoří jednoduché a veselé potisky na košilích i sukních, její siluetu i kreslené podoby vídáme jako ozdobu triček a topů v mnoha různých provedeních. Aby kolekce nepůsobila příliš infantilně, doplňují hravou Minnie rockové prvky. Kreslená postavička tak skvěle koresponduje s koženými bundičkami a sukněmi.

Kolekce Mohito x Minnie

Černobílá vlna v kolekce Mohito x Minnie

Ačkoliv nám kreslenou postavičku nejvíce připomínají bílé puntíky na červeném podkladu, kolekce značky Mohito je laděna do tónů černé, šedé a bílé. V žádném případě však nebude působit nudně, pokud look stejně jako modelka na fotkách dovedete k dokonalosti pomocí červené rtěnky.

Kolekce Mohito x Minnie

Který kousek bude ten váš?

Kolekce Mohito x Minnie je tak nabitá úžasnými a trendy kousky, že vybrat ten nejlepší bude nadlidským úkolem. Rozhodovat se můžete mezi nespočtem topů a triček, které budou ladit s baletními sukýnkami, denimovou sukní s kšandami i skinny džínami zdobenými hlavou Minnie. Součástí kolekce je i několik šatů. Celý look pak nezapomeňte doladit pomocí doplňků – psaníček s texturovanými detaily, slunečními brýlemi či šperky s motivem malé myšky.

Kolekce Mohito x MinnieKolekce Mohito x Minnie

Foto: Mohito

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.