Vybavte se na Halloween s Topshop kolekcí 2016!

Topshop Halloween

Chystáte se na halloweenský večírek, ale nechce se vám utrácet peníze za kostým, který už nejspíš nikdy nevyužijete? Chcete být stylová, ale zároveň sexy? Pak se nechte inspirovat značkou Topshop, která pro Halloween 2016 vytvořila několik super chic looků, k nimž vám ve většině případů postačí malé černé a pár rafinovaných doplňků.

Topshop Halloween

Look č. 1: Padlý anděl

Jestliže máte ve skříni černé sametové šaty, máte z velké půlky vyhráno. K looku padlého anděla vám už postačí jen křídla z černých peříček, choker náhrdelník a černé lodičky. Sametové šaty však využijete i při jiných příležitostech, další den přes ně jen přehoďte koženou bundičku a outfit na sobotní noc je na světě.

Topshop Halloween

Look č. 2: Marie Antoinetta

Ani pokud zvolíte tento look, možná nebudete muset nakupovat mnoho věcí. Zkuste zapátrat na půdě a najít černé šaty s dlouhými rukávy a vysokým límcem, které vám pomohou vytvořit gotický vzhled Marie Antoinetty. Doplňte je stříbrnou korunkou, okolo krku uvažte černou mašli. Dokonalou tečkou už bude jen vínová rtěnka a zapletený cop!

Topshop Halloween

Look č. 3: Čarodějnický sabat

Nechte se inspirovat seriálem American Horror Story a okopírujte čarodějnický look skládající se z černého klobouku, sametových kalhot a úzké šály. Jednoduché, sofistikované a rozhodně ne nic holčičkovského.

Topshop Halloween

Look č. 4: Zombie supermodelka

Zavzpomínejte na outfit, ve kterém zářila Kate Moss v 90. letech, oblečte saténové šaty se špagetovými ramínky (jak jinak než v černé barvě), ozdobte se výrazným náhrdelníkem, vysokými podpatky, červenou rtěnkou a spoustou nalepovacích škrábanců.

Topshop Halloween

Značka Topshop nabízí pro letošní Halloween celou řadu dalších perfektních doplňků škraboškami, kočičími oušky a netradičními punčochami počínaje a fialovými rtěnkami, tmavými očními stíny a nalepovacím tetováním konče. V čem na halloweenské party vyděsíte vy?

Topshop HalloweenTopshop Halloween

Foto: Topshop

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *