Buďte fit i v zimě s Activewear od Marks & Spencer

Marks & Spencer Activewear

I zdánlivá maličkost, jakou je nový sportovní outfit, vás dokáže skvěle namotivovat ke skvělému výkonu v posilovně. Přesvědčit se o tom můžete s novou kolekci sportovního oblečení od Marks & Spencer pro zimu 2016/2017, která vás oblékne na jógu, pilates či další vaši oblíbenou sportovní aktivitu. Vydejte se vypotit horkou čokoládu či vánoční perníčky už dnes!

Marks & Spencer Activewear

Sport nás baví i v zimě!

Sportování venku má sice své mnohé výhody, ale v zimě je zkrátka většinou nezbytné přesunout se do posiloven a tělocvičen (alespoň, pokud jste stejný zmrzlík jako já). A právě ve společnosti jiných lidí často klademe trochu větší pozornost našemu outfitu. Pokud už se za své vytahané tričko a legíny s dírami trochu stydíte, koukněte do nabídky Marks & Spencer, která nabízí spousty topů, triček i legín, jež vám budou ostatní „spolucvičící“ závidět.

Marks & Spencer Activewear

Jemné tóny u Marks & Spencer Activewear

Aby se vám cvičilo pohodlně, jsou důležité i samotné barvy oblečení. Zatímco na zumbu či třeba trampolínky se hodí výrazné a křiklavé barvy a také nejrůznější vzory a kombinace, na jógu či pilates raději volte tlumenější, pastelové či přírodní tóny, které ve vás navodí potřebný klid a pohodu. Hodí se i téměř jednobarevné oblečení s několika drobnými zajímavými detaily, třeba v podobě pruhů okolo zipu.

Marks & Spencer Activewear

Podprsenky, které nezradí

Při cvičení nikdy nezapomeňte na vhodnou sportovní podprsenku. Marks & Spencer nabízí varianty pro tři různé stupně zátěže – malou, střední a vysokou. Zatím při józe si vystačíte s malou oporou, na trampolínky, běh či další rychlejší lekce raději volte oporu vysokou.  Cvičení bude se správnou podprsenkou daleko příjemnější, zdravější a pohodlnější, uvidíte.

Foto: Marks & Spencer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *