Manufaktura slaví výročí založení republiky limitovanou kolekcí Lípa

Jubilejní sté výročí založení republiky můžeme oslavovat různě. Kromě výstav, pamětních mincí či řady pořadů k tomuto tématu nás baví především trochu netradiční verze oslavy – ta kosmetická. Po jarní Fialce totiž česká kosmetika Manufaktura přichází s další limitovanou edicí, která se tentokrát věnuje našemu národnímu stromu, lípě.

Inspirováno první republikou

Odkaz na čas přes sto lety nesou jak obaly produktů z limitované edice Lípa, tak i jejich vůně. Složení však odpovídá aktuálním trendům a dopomáhá k hebké, hydratované a mladistvé pleti. Hýčkat se můžete hned osmi různými produkty, které nabízejí nejen potěchu pro pokožku, ale vychutnat si je můžete i jinak. Součástí je totiž kromě kosmetických produktů i lipový sirup, který nám v blížícím se chladném období zajistí odolnost a vitalitu.

Z lásky ke starým časům

A jaké produkty s vůní lípy najdete v limitované edici dále? Nechybí například zvláčňující pevné mýdlo, které bylo nepostradatelnou součástí každé domácnosti i za dob První republiky. Obsahuje zjemňující výtažek z lipových květů a také výživný mandlový olej pro ty nejjemnější ruce. Tyto dvě ingredience obsahuje také Velejemný sprchový a koupelový gel, s nímž si užijete jak osvěžující sprchový rituál, tak i odpočinkovou koupel. V nadcházejících chladných měsících oceníme také výživný krém na ruce a vysoce pečující balzám na rty s lípou, meruňkovým olejem a včelím voskem. Kolekce Lípa ale nabízí i pleťovou kosmetiku v čele s ochranným pleťovým balzámem na den i noc, který se o naši pleť postará i v sychravém počasí. A pokud se do vůně lípy opravdu bezmezně zamilujete, potěší vás i ve formě dámské toaletní vody.

Foto: Manufaktura

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *