Letní trend: volánky a jak je nosit

Jsou ženské, romantické a patří k naprostým must-have kouskům sezóny jaro/léto 2017. Volánky jsou k vidění na každém kroku, a pokud ještě váš šatník nezdobí, je na čase to napravit. Jestliže váháte, jak tento trend nosit tak, abyste vypadala dokonale, nechte se inspirovat našimi tipy.

Černý top s volány F&F, 279 Kč, žlutý top bez ramen F&F, 239 Kč, dámská modrá blůza Marks & Spencer, 999 Kč

Jak nosit volánky?

Volánky mohou vypadat opravdu skvěle, je však třeba je obléknout správně. Nechte je ozdobit místa, u nichž vám nevadí, že získají „na objemu“ a naopak se vyhněte těm částem, které už jsou plné dost. Volány v přední části topu či šatů například krásně vyzdvihnou menší poprsí. Sáhněte po střihu, kde jdou volány horizontálně od ramene k rameni, a vytvořte tak dojem plnějšího hrudníku.

Červené šaty Esprit, 1199 Kč, khaki šaty Marks & Spencer, 1599 Kč

Síla jednoduchosti

Protože volánky tvoří výrazný prvek outfitu, pojměte zbytek svého looku jednoduše. K topu s volánky oblékněte rovné jednoduché skinny džíny, které je nechají krásně vyniknout. Stejně opatrně volte i doplňky a určitě to s nimi nepřehánějte. Pokud jsou volány blízko krku, vyhněte se výrazným náušnicím i náhrdelníkům, jestliže zdobí vaše rukávy, nechte doma náramky a velké prsteny.

Top s volánky Hugo Boss, prodává Van Graaf, 4399 Kč, modrá halenka Esprit, 1199 Kč, modro-bílá halenka s volánem Esprit, 999 Kč
Blůza s puntíky Marks & Spencer, 999 Kč, černý top Takko, 599 Kč, bílé triko s volánem Takko, 249 Kč

Foto: Bershka, Takko, Esprit, VAN GRAAF/Hugo Boss, F&F, Marks & Spencer

1 komentář

  1. […] letos jejich sláva nepřestala nabírat na obrátkách a jsou naprosto všude, plavky nevyjímaje. Volánky jsou šikovnými pomocníky dam především proto, že působí žensky a elegantně a zároveň […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *