Hot News: Novou designérskou kolekci H&M navrhne Erdem

Velké tajemství je odhaleno – o další exkluzivní návrhářskou spolupráci se značkou H&M se postará Erdem, londýnský designér milovaný celebritami i všemi dalšími módními nadšenci. K ní se pak bude vázat příběh, jenž vytvoří vizionářský tvůrce Baz Luhrmann. Na výsledek spolupráce Erdem x H&M si budeme muset počkat do 2. listopadu. Pak bude dostupná ve vybraných prodejnách, nabízet ji bude i e-shop hm.com.

Kolekce Erdem x H&M

Erdem vytvořil pro švédský módní řetězec H&M zcela novou ženskou, a vůbec poprvé i pánskou řadu. Věří v sílu krásy a rád se nechává inspirovat odkazy z minulosti a jedinečnými osobními příběhy, které promítá do každého vytvořeného kousku. V kolekci Erdem x H&M znovu používá motivy ze svých nejslavnějších prací. Hraje si se vzory, látkami a jemnou řemeslnou tvorbou, na níž si vybudoval jméno. „Jsem tak šťastný, že můžu spolupracovat s H&M a objevovat možnosti své práce na zcela nové úrovni, jakou je pánská řada, kterou jsem ještě nikdy předtím nenavrhoval. Je také úžasné pracovat s Bazem Luhrmannem, jedním z nejdůležitějších režisérů současnosti,“ říká Erdem. Z této kolaborace je pochopitelně nadšená i kreativní ředitelka H&M Ann-Sofie Johansson: „Od okamžiku, kdy jsme se s Erdemem začali o spolupráci bavit, jsem byla jeho vizí uchvácena. Pro kolekci ERDEM x H&M vytvořil okouzlující svět plný krásy, jemnosti a bohatých detailů. Jsou to přesně ty speciální kousky, které budeme chtít nosit navždy.“

Opěvovaný Baz Luhrmann

Celou kolekci nám prostřednictvím filmu ke kampani přibližuje Baz Luhrmann, který režíroval například filmy Velký Gatsby či Moulin Rouge. „Móda je pro mě něčím víc než oblečení. Je to forma vyjádření – samostatná forma umění. Jsem nadšený ze spolupráce s H&M a Erdemem, když mohu odhalit příběh této unikátní kolekce,“ říká.

Foto a video: H&M

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *