Kosmetický tip blogerky Terezy : Opálená na jaro s Ryorem

Byly doby, kdy jsem byla pravidelným návštěvníkem solárií. Ty časy jsou dávno pryč, měla jsem po nich neskutečně vysušenou pokožku a bylo vidět, jak rychle stárne, takže už nikdy více… Nicméně opálený vzhled se mi stále líbí, přeci jen člověk vypadá tak nějak zdravěji. Jen už postupuji jinak, zvolila jsem samoopalovací přípravky. A jak na ně?

Jaká péče předchází?

Já začínám vždy peelingem. Obrousím starou kůži, tato procedura stačí jednou za dva až tři týdny. Dále pokračuji tělovým mlékem, máslem či krémem. Na suchá místa, například kolena a lokty, použiji něco opravdu výživného a mastnějšího, a to z toho důvodu, aby se mi na pokožce netvořily fleky.

Jak vybrat samoopalovací produkt

Na výběr máme spoustu značek, odstínů a i různé intenzity barvy. Já takto na začátku jara nepotřebuji ten nejtmavší odstín, chci přirozené opálení, tmavší barvy určitě více využiji v letním období. Vyzkoušela jsem tedy přípravek od značky Ryor, což je česká značka především pečující kosmetiky. Samoopalovací mléko se prodává v 200ml balení. Samotný produkt je bílé barvy, takže úplně přesně nevidíte, kde jste se mazali a kde ještě ne, ale v tomto případě to až tolik nevadí, jelikož mléko na těle téměř neflekatí. To je velká výhoda, pokud máte nedostatek času jako já. Nemusíte se tolik kontrolovat a aplikaci tím tak dost zrychlíte. To byl asi i hlavní důvod výběru tohoto mléka, navíc dalším velkým benefitem je dlouhá výdrž. Opálení vám při normálním sprchování vydrží téměř týden a oproti dalším přípravkům se až tolik neotírá o oblečení. Bohužel jestli vám vadí , že samoopalováky zrovna nevoní, když složky začnou na kůži působit, tak tady vám radost neudělám, opravdu je dost cítit. Doporučuji tedy aplikovat večer. Další výhodu vidím v tom, že mléko je určené na tělo i obličej a ani na citlivé pleti nijak nedráždí. Jak jsem již psala, efekt je velice přirozený, žádný oranžový nádech, řekla bych, že je trošku do žluta, ale velmi přirozeně. Jaké samoopalovací přípravky máte rádi vy?

S dalšími kosmetickými tipy se na vás bude těšit blogerka Tereza z TEREZA blog http://terezablog0.blogspot.cz/

1 komentář

  1. […] z obavy o své zdraví vyhýbáte? Opálené pokožky jde dosáhnout i jinak – třeba pomocí samoopalovacích pomocníků, kteří zařídí krásný odstín doslova přes noc. Dnes vám poradíme, jak postupovat, aby byl […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *