Kolekce Bershka jaro/léto 2017: Pretty Young Things

Podle značky Bershka začíná nejlepší část roku právě na jaře. Pokud s tímto tvrzením nesouhlasíte, po zhlédnutí nejnovější kolekce tohoto španělského módního giganta možná změníte názor. Do nové sezóny vstupuje Bershka s novou perspektivou a vintage inspirací, které spojila dohromady a dala tak vzniknout kolekci plné barev, svěžích designů a letních materiálů s názvem Pretty Young Things.

Jarně-letní kolekce Bershka 2017

Dámská kolekce Bershka si v teplejším období roku hraje se zajímavými kontrasty, novými nápady a svěžím městským stylem. Jednotlivé modely hýří různorodostí. Na jedné straně vidíme inspiraci retrem, na té druhé pak inovativní materiály a jasně patrný sportovní styl. Na každém modelu si dala Bershka opravdu záležet a každý outfit okouzluje něčím novým a nečekaným. Do módy se vrací kanýrky a asymetrické střihy a právě střihy jsou tím, co dělá kolekci nejzajímavější.

Kontrast materiálů a barev

Další z věcí, se kterými si Bershka v nové kolekci pro jaro a léto 2017 opravdu vyhrála, jsou materiály a barvy. Hlavní roli zde hraje bavlna, která vytváří svěží a rafinované kousky. Technické tkaniny pak zaručují různorodost a lehkost svrchním oděvům, jako například parkám. Barvám vévodí, a nejen v této kolekci, růžová, kterou zjemňují světlé tóny i základní barvy. Často také bývá kombinována s trendy vybledlými džíny a vzniká tak pro oko zajímavý kontrast.

Netradičně romanticky

Jaro je každoročně romantické a plné lásky, ale v podání Bershky vypadá romantika letos trochu jinak. Na jedné straně jsou zde patrné gotické kořeny, které dodávají dávku tajemna, na druhé straně pak s kapkou svěžesti přichází venkovský styl. Průhledné materiály spolu s květinovým zdobením si perfektně rozumí s krajkou i volánky a kanýrky. Trička odhalující ramena, šaty i topy pak mají moderní vzhled na míle vzdáleným všem konvencím.

Foto: Bershka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.