Buďte k sobě upřímná, vyzývá ženy Pandora v nové kampani

I oblíbená značka Pandora oslavuje příchod sezóny jaro/léto 2017. Přichází s novou kampaní s názvem „DO“, jež nabádá ženy k tomu být k sobě upřímné a uvědomění si, v co věří. PANDORA je značka, jejíž kořeny již třicet let vyrůstají z transparentnosti, nabízí autentičnost a má zájem na tom, abychom dělaly to, co nejen nás ženy vede k tomu, abychom byly lepší. Kampaň ‚DO‘ a naše nové kolekce tuto myšlenku oslavují a staví ji do popředí tak, abychom se společně snažily o to, co je nám vlastní,“ vysvětluje Minna Philipsonová, senior viceprezidentka a výkonná marketingová ředitelka značky PANDORA.

Hodnoty značky Pandora

Nejen pozitivní přístup a možnost vyjádřit svou osobnost propaguje Pandora ve své nové kampani. Stejně jako mnoho dalších značek i ona upozorňuje na nutnost snižovat dopady svých aktivit na životní prostředí. Do všech fází výroby od návrhů, materiálů a dodavatelského řetězce až po spokojenost a zdraví zaměstnanců, tak zahrnuje udržitelné postupy.

Kolekce Pandora jaro/léto 2017

Šperky PANDORA dávají ženám možnost vyjádřit vlastní styl, oslavit život a připomenout si prožité pocity. „Kolekce na jaro a léto 2017 je zářivá, všestranná a silná; stejně jako ženy. Každý ze šperků představuje něco pozitivního, co ženy mohou obdivovat a v co mohou věřit – kořeny, činy a estetiku. Co si vyberou, o nich něco vypovídá,“ říká Stephen Fairchild, senior viceprezident a výkonný kreativní ředitel značky PANDORA.

Kampaň „DO“

PANDORA reflektuje sdílené ideály odpovědnosti vůči společnosti a životnímu prostředí. V kolekci „DO“ u ní stejně naladěné ženy najdou ujištění a motivaci ke konání a potvrzení své víry. Můžete být hrdá na to, že nosíte šperky PANDORA. A to nejen jako vyjádření vlastního stylu, ale také jako symbol něčeho „vyššího“, co je ztělesněno v kolekci „DO“. Něco, co vás bude inspirovat, abyste našla novou sílu a odhodlání a upřímně si přiznala, kdo jste a co pro vás znamená život. Kolekce „DO“, jejíž součástí je aktivní působení na několika platformách, představuje inspirativní osobnosti, jakou je například Mamé Adjei, podnikatelka a účastnice soutěže America’s Next Top Model.

Foto: Pandora

1 komentář

  1. […] dalších ikonických postaviček a motivů – to jsou hlavní hrdinové nejnovější kolekce Pandora s názvem Disney. Otevřete dveře a splňte si svůj dávný sen vstupem do pohádkového světa, […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *