Kde pořídit kolekci Daahls by Emma Roberts? Na ABOUT YOU!

Už 22. března 2023 uvede ABOUT YOU na trh exkluzivní kolekci s herečkou a producentkou Emmou Roberts. Společně s touto americkou filmovou hvězdou byla vytvořena kapsulová kolekce, která zve fanoušky do fascinujícího světa snů. Kousky inspirované Emminými osobními módními preferencemi a fantaziemi představují vzrušující kombinaci tradičních západních stylů a módních prvků 50. let. Kolekce ‚Daahls by Emma Roberts exclusively for ABOUT YOU‘ bude k dostání od 18 hodin (SEČ) ve všech online obchodech ABOUT YOU.

Daahls by Emma Roberts exclusively for About You

ABOUT YOU rozšiřuje své portfolio o další mezinárodní spolupráci: díky herečce a producentce Emmě Roberts spolupracuje tento módní online obchod s další světoznámou osobností. Emma nejenže svými filmy a televizními seriály oslovuje mladou a módně uvědomělou cílovou skupinu ABOUT YOU, ale zároveň ji ovlivňuje svým sebevědomým osobním stylem. „Ze spolupráce s Emmou Roberts jsme nadšeni. Emma je úspěšnou a talentovanou osobností, která již léta inspiruje mladé ženy po celém světě. Pro naši společnou kolekci měla jasnou vizi a projevila plné nasazení. Emma sama připravila outfity pro focení kampaně a navíc také společně se svou sestrou Grace navrhla charakteristické logo této kapsulové kolekce,“ říká Sofia Hagemeier, vedoucí exkluzivních spoluprací v ABOUT YOU.

Elegance i kovbojský styl 

Emmin styl lze nejlépe popsat jako ženský a hravý s vintage nádechem, což se odráží i v exkluzivní kolekci ABOUT YOU. Uvolněný kovbojský styl se zde setkává s elegantním vzhledem 50. let a vznikají tak módní kousky, které jsou přesně podle Emminy fantazie a představ. „Nemohla bych být šťastnější, že se mohu podělit o svou kolekci s ABOUT YOU! Tato kolekce ukazuje všechny stránky mé osobnosti – ženskost, vintage charakter, ale především hravost. Vždy jsem chtěla vytvořit něco, co by ztělesňovalo vše, co ráda nosím a v čem se cítím sebevědomě, takže jsem z této příležitosti opravdu nadšená,“ vysvětluje Emma Roberts. Výsledkem je fascinující svět snů inspirovaný její láskou ke knihám a příběhům s abstraktním názvem ‚Daahls‘ by Emma Roberts.

Zpátky do školních uniforem

Jako pravý knihomol si herečka oblíbila módní trend „akademické estetiky“, který se nese v duchu Ivy League knihoven a školních uniforem. To se odráží i v její kolekci: pletené vesty a polokošile, univerzitní trička a mikiny a nechybí ani potisky knižních klubů a výrazné límce, které dodávají kolekci elegantní retro nádech. Celkově se kolekce vyznačuje přírodními materiály, jako je bavlna, lyocell a len, ve veselých odstínech, jako je růžová, džínově modrá a červená barva. Všechny kousky představují dokonalou kombinaci ženskosti, pohody a zároveň hravosti. Denim a kostkované vzory s vintage vyšisováním a potisky podkovy vzbuzují dojem ležérního westernového vzhledu, zatímco ženské střihy a roztomilé detaily, jako jsou mašle a volánky, kolekci krásně doplňují. 

Daahls by Emma Roberts

Vítejte ve světě Emmy Roberts

Focení kampaně s názvem „Sugarland“ se nese právě v tomto duchu a zobrazuje Emmin vysněný svět. Fotograf Felix Cooper vytvořil ve studiu v Los Angeles sladkou říši divů, která kombinuje prvky Divokého západu s retro elegancí předměstí. Toho bylo dosaženo použitím kovbojských rekvizit, jako jsou kaktusy a prvky rodea, v kombinaci se zábavným stylingem 50. let. Toto zajímavé spojení oldschoolového stylu a rebelského nádechu dokonale odráží Emminu kolekci, která uvádí diváky do jejího osobního světa fantazie a zanechává je překvapené a okouzlené.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *