Cosplay, jaké si pořídit doplňky?

Cosplay je druh stylu, ve kterém se snažíte vypadat jako určitá filmová postava. Tento životní styl ovšem není vůbec levný. Pokud chcete levné, ale i kvalitní výrobky, dá práci najít e-shop, který by tyto podmínky splňoval. Ovšem nějaké ty e-shopy určitě naleznete. V tomto článku se budeme bavit o tom, jaké doplňky si pořídit, i pokud nemáte k dispozici velký finanční obnos, ale i tak skvěle doplní váš outfit.

Chokery

V největší oblibě byly již před několika lety. Ovšem, stále se vrací do módy. V případě, že si zakoupíte kvalitní a zdobený choker určitě neuděláte krok vedle. V tomto stylu ho využijete především v dámských kostýmech. Existuje spousta barev, zkrátka od bílé po černou. Můžete si zakoupit i choker s přívěsky. Chybu určitě neuděláte ani v případě, že byste si chtěli koupit choker s krajkou. Jsou opravdu nádherné a dají se nosit i v denním stylu. Když si zvolíte světlou barvu, jsou jemné a decentní. Když tmavou, dodají drsnou podobu. Nejhezčí jsou kombinace světlé a tmavé barvy. Nádherné jsou i chokery s lesklými kamínky nebo s mašličkami pro decentní styl. 

TIP: Eshop Kinky Panda prodává ručně vyráběné chokery. Odkaz najdete zde.

Obojky

Nejlepší volbou jsou ty kožené. Je vhodné, přikoupit si i vodítko pro dokončení setu. Na veřejnosti se častěji nosí obojky bez vodítka, doma, v soukromí si můžete přidat i již zmíněné vodítko, pro dodání té správné atmosféry. 

Mašle do vlasů

Pokud váháte, jaký doplněk zvolit do vlasů, mašle je tou ideální volbou. Vlasům dodá ozdobu a celý outfit vypadá propracovaněji. Mašle se dělají z mnoha materiálů, od latexu přes krajku až po satén. Mašle mohou nosit ženy všech věkových kategorií, tedy i děti. Pouze u dětí pravděpodobně nebude zvolen latex, ale jiný materiál.

Podvazky

Možná si myslíte, že doplňky, jako jsou podvazky je zbytečné, ovšem, pokud zvolíte kratší outfit, kde bude podvazek vidět, určitě neuděláte chybu. Nejhezčí jsou ty krajkové, ovšem ani ten obyčejný outfit nezkazí, naopak outfitu dodá ten správný šmrnc.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *