Karolína Kurková a ABOUT YOU uvádějí Iconic Shirt Collection

BE ICONIC – to je vzkaz nové limitované kolekce 12 triček vzniklých spoluprací modelky Karolíny Kurkové a e-shopu ABOUT YOU

Trička s poselstvím

V minulosti už Karolína Kurková s e-shopem ABOUT YOU spolupracovala, ale nová společná kolekce kooperaci posouvá na novou úroveň. Iconic Shirt Collection, řada triček z organické bavlny, totiž kromě dvanácti ikonických a originálních kousků přináší také poselství určená všem ženám. Středobodem je heslo “věřte si a buďte silní bez ohledu na to, co si myslí ostatní”. Na jednotlivých tričkách však hesel najdeme více a každá z nás si tak najde to, které nejlépe vystihuje naši aktuální náladu či rovnou životní postoj. 

Ikonická Karolína

V 17 letech se stala nejmladší modelkou, která se kdy objevila na titulce americké Vogue. A od té doby její hvězda jen stoupala. Stále má světu módy co říci, a tak není divu, že si ji e-shop ABOUT YOU zvolil za svou Fashion Idol. Česká republika je jeden z našich prioritních trhů, a proto nás velmi těší, že díky naší spolupráci s Karolínou budeme poprvé aktivně prezentovat kolekci v několika evropských zemích. Spolupráce s Karolínou přes dva kontinenty a časové zóny byla velmi zajímavá a je pro nás vzrušující uvést na trh tato ikonická trička, říká Carolin Westphal, Senior Project Manager Capsule Collections v ABOUT YOU.

Nadčasová & neobyčejná 

Kolekce odráží Karolíninu vášeň pro módu a její cit pro nadčasový design. Výsledkem jsou neobyčejná trička vyrobená ze 100% organické bavlny s neobvyklými detaily, jako jsou například manžetové knoflíčky, saténové šátky nebo tylové rukávy, které mohou působit elegantně ale i ležérně. Kousky jsou k dispozici v červené, černé a bílé barvě, v cenovém rozpětí od 779 Kč do 1579 Kč. Všechna trička z kolekce jsou k dostání ve velikostech od 34 do 44 od 11. června exkluzivně na ABOUT YOU.

[Best_Wordpress_Gallery id=“80″ gal_title=“About you x Karolína Kurková“]

Foto: About you

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *