Skip to content

Nejnovější příspěvky

  • Saint-Tropez, šampaňské a francouzské léto. Moët & Chandon oslavuje horkou sezonu
  • Bezpečně do zahraničí: jistota pro chvíle, které nečekáte
  • Kam v létě? Zkuste historický a kouzelný Dubrovník
  • Relaxace, design i péče o tělo: Proč je domácí sauna stále populárnější?
  • Victoria’s Secret sází na krajku a ženskost. Nová kolekce Lacie je jako stvořená pro léto

Most Used Categories

  • FASHION (369)
  • BEAUTY (246)
  • MIX (201)
  • TIPS (180)
  • DESIGN (97)
  • Nezařazené (25)
  • PARTNEŘI (1)
  • KONTAKT (1)
Skip to content
  • O NÁS & REDAKCE
redakce@fashionising.cz
FASHIONISING

FASHIONISING

Lifestylový módní a beauty online magazín

  • FASHION
  • BEAUTY
  • MIX
  • TIPS
  • DESIGN
  • PARTNEŘI
  • KONTAKT

Nejlepší looky z reality show The Way

Jana Krajčová27.7.201725.7.2017

Reality show The Way, v níž se představila řada mladých a nadějných návrhářů, před nedávnem poznala svého vítěze. Stal se jím Pavel Berky, který porotu složenou z módních expertů zaujal nejvíce. My se dnes ohlédneme za exkluzivní módní přehlídkou konanou v prostorách Vnitroblocku, v níž se představila trojice finalistů soutěže a jako čestný host také topmodelka Alina Baikova. Pochází z Ukrajiny, ale žije v New Yorku, kde také fotila pro značky jako Dior či Givenchy. Show představila VIP hostům tři kolekce. Každá byla uchopena unikátně dle zadání soutěže, kdy tématem bylo dědictví s ohledem na udržitelnost. Ta se nyní stává nejen trendem, ale zejména nezbytností v módním průmyslu.

Nejlepší looky z The Way

Pavel Berky, slovenský návrhář žijící v Londýně, se nechal inspirovat obdobím módy našich maminek a babiček. Přidal minimalismus a stejně elegantní ženskost, které uchopil jemu vlastním inovativním přístupem, hrou barev a neotřelými střihy. Jeho kvality již ocenili také v americké Exalt Fashion Show, díky které nyní předvede své kolekce na Fashion Weeku v Paříži, Miláně, Londýně a New York City.

Lay Sedláková jako jediná žena původně vstoupila do soutěže jako náhradnice. Díky kvalitě a pečlivé práci si však od začátku získala vysoké uznání poroty a také divokou kartu, díky níž postoupila z druhého kola rovnou do finále.

Jiří Kalfař na rozdíl od dalších dvou finalistů fashion design nikdy nestudoval. Provedením kolekcí nicméně dokázal přesvědčit nekompromisní porotu o svém místě ve finále. Dnes jeho modely nosí například Karolina Kurková či Louisa Johnson a objevují se mezinárodně například v Sport´s Illustrated, Vogue.it, L’Officiel nebo módní bibli Harper´s Bazaar. Díky znalosti světa módy a divadla dokáže reagovat na potřeby veřejnosti a zároveň povýšit kreativitu ve vizi a vizi v realizaci.

Foto: Lucie Robinson

čeští návrháři, design, Jiří Kalfař, Lay Sedláková, look, lookbook, looky, móda, módní návrháři, návrháři, Pavel Berky, reality show, The Way

Navigace pro příspěvek

Previous: Nejlepší svíčky na léto: vůně deště, Karibiku i Martini
Next: Fashionising testuje: okurkové tonikum Sportique

Přečtěte si také:

Victoria’s Secret sází na krajku a ženskost. Nová kolekce Lacie je jako stvořená pro léto

15.5.202624.5.2026 Jana Krajčová

Na co si dát pozor při nákupu dámské přechodové bundy?

19.3.202619.3.2026 redakce

Jaké pánské tenisky by neměly chybět ve vaší sbírce bot?

27.2.202627.2.2026 redakce

Napsat komentář Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Spolupráce & Kontakt

Rádi byste s FASHIONISING.cz navázali spolupráci? Napište nám na e-mail: redakce@fashionising.cz.

Copyright All Rights Reserved | Theme: BlockWP by Candid Themes.