Karlie Kloss jako Audrey i Marilyn v kampani Swarovski

Některé filmové scény se staly natolik slavnými, že je zná každý bez ohledu na to, zda daný snímek vůbec viděl. Mezi ně patří bezpochyby Marilyn Monroe v růžových šatech s blýskavými šperky v komedii Páni mají radši blondýnky či Audrey Hepburn v úvodní scéně Snídaně u Tiffanyho. Tam v černých koktejlových šatech a s velkými slunečními brýlemi na nose kouká do výlohy. Tyto dvě ikonické scény mají jedno společné – šperky Swarovski. A tak se tato značka rozhodla oslavit jejich historický odkaz ve své nové kampani. Dvě úžasné herečky v ní v moderním pojetí ztvárňuje modelka Karlie Kloss.

Příběh značky Swarovski

Svůj příběh chce nyní značka Swarovski vyjádřit prostřednictvím uměleckých interpretací na digitálních sítích. „Swarovski je naprosto jedinečná značka a sociální platformy nám umožňují vyprávět spoustu okouzlujících příběhů z jejích dějin. Těmito seriály znovu nabízíme unikátní výběr toho nejlepšího, co do příběhu naší značky vnáší život a co jej spojuje s popkulturou. Každý, bez ohledu na věk či generaci, zná tyto kultovní scény a jejích význam pro módu a vznešenou nádheru.“, objasnila Yelena Aschberger, viceprezidentka společnosti Digital, PR & Events.

Ikony stříbrného plátna

Úvodní dvě kapitoly tohoto seriálu, v němž hraje hlavní roli Karlie Kloss coby Audrey Hepburn a Marilyn Monroe, už jsou odtajněny. Slavná modelka v nich představuje šperky z nové kolekce Swarovski spolu s archivními designy. „Ústředním tématem této kampaně je porovnávání klasického a moderního stylu. Vždy jsem obdivovala nadčasovou hollywoodskou krásu Audrey Hepburn a Marilyn Monroe, a velmi mne baví, že mohu jejich ikonické filmové scény připomenout a dodat jim moderní lesk,“ prohlásila Karlie Kloss. V interpretaci filmu Páni mají radši blondýnky je Karlie jakožto hlavní hrdinka posetá třpytivými dárky a růžovými srdíčky pro moderní romantickou náladu. Při ztvárnění Audrey Hepburn si Karlie oblékla nestárnoucí malé černé šaty a doplňky, včetně archivního perlového náhrdelníku Enlace. K němu zvolila novodobé náušnice Iconic Swan, které jí propůjčily kouzlo obdivované celebrity. Je zachycena u výkladu i v prodejně, kde si užívá radost z nakupování šperků. „Nejvíce na ikonách, jakými je Audrey Hepburn a Marilyn Monroe, miluji jejich sebevědomí, které je patrné z každého filmu i z postav, které hrály. Ukázaly, jako mnoho mých rolí v modelingu, že žena, která je sebevědomá a má silnou vůli, bude vždy moderní,“ dodává Karlie.

Foto: Swarovski

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.