Hurá do muzea! S kolekcí Mohito Prefall 2017

Nejdelší den v roce, pařížské muzeum módy a talentovaná Sonia Szóstak za fotoaparátem – to je pozadí vzniku fotek nového lookbooku Musée značky Mohito Prefall 2017. Fotek, na nichž jsou prostřednictvím ženských siluet prezentovány ty nejvíce trendy střihy nadcházejícího podzimu v pozadí neorenesanční architektury v Palais Galliera.

Okoukejte pařížský styl

Kdo by neobdivoval styl Pařížanek? Elegantní, aniž by se o to příliš snažily, a stále chic. Přesně z toho vycházela při tvorbě nové kolekce i značka Mohito, která ve stylu nenuceného kombinování různých prvků, jež Francouzky tak dokonale ovládají, tvořila jednotlivé looky. Vrstvení, nečekané kombinace a důraz na ženskou siluetu zde hrají prim, stejně jako perly. Ty se objevují na všem a patří k největším hitům sezóny podzim/zima 2017/2018, když zaplavily všechna přehlídková mola od Paříže po New York.

Barva podzimu: levandulová

Podzimem se projdeme, alespoň podle Mohita, v odstínech khaki, tmavě modré, šedé, jemně růžové a poněkud netypicky i levandulové. Květinové potisky na tmavých textiliích oživí každý podzimní outfit. Dalším vzorem, který stojí za pozornost, jsou kostky dodávající nonšalantnost a eleganci.

Finální tečka

Doveďte svůj outfit k dokonalosti díky nezbytným doplňkům. Ať už nasadíte na hlavu slušivý baret, sáhnete po výrazných slunečních brýlích nebo přehodíte přes ramena pelerínu z umělé kožešiny, dodáte tím svému looku ten pravý francouzský šmrnc. Kousky z PreFall kolekce Mohito 2017 nabízí kamenné obchody nebo e-shop mohito.com.

Foto: Mohito

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.