Hana Vagnerová zdobí lookbook značky TIQE pro podzim/zimu 2017/2018

První předzvěstí toho, že se nezadržitelně řítí podzim, jsou pro módní redaktorku zprávy o nových kolekcích, které v poslední době přistávají na e-mailu čím dál častěji. Kromě tohoto poselství však přináší také spoustu informací o nových úžasných spolupracích. S jednou takovou přichází i Petra Balvínová, jejíž značka oblečení TIQE má novou tvář – herečku Hanu Vagnerovou, která pro nejnovější kolekci podzim/zima 2017/2018 nafotila lookbook.

Hana Vagnerová pro TIQE

Pokud na tvorbě Petry Balvínové, stejně jako my, obdivujete vždy zajímavé prvky, neotřelé střihy a minimalismus zajišťující kombinovatelnost prvků, patrně více než dobře rozumíte tomu, že je Hanka Vagnerová ze spolupráce nadšená. „Petra Balvínová je nejenom mimořádně talentovaná a originální návrhářka, ale také extrémně zajímavá žena! Její modely vyžadují mít sebevědomí a názor a zároveň žena nesmí mít strach ukázat kým ve skutečnosti je. To je přesně to, co já na ženách obdivuji, proto jsem nesmírně šťastná, že jsem se s Petrou mohla na lookbooku podílet,“ říká ke spolupráci herečka.

Inspirace skicou z dětství

Při hledání inspirace pro novou kolekci se letos Petra Balvínová zahleděla do minulosti. Objevila skicu z dětství, z níž využila nápad s kšilty a velkými nakládanými kapsami. Ty se nyní objevují na halenkách, širokých kalhotách i pouzdrových sukních. Tyto výrazné prvky doplnila o kožené řemínky schované pod patkovými kapsami. Můžete je dle nálady odepínat a připínat napříč celou kolekcí; stejně jako kšilty zavěšené v dekoltu. Úpletové modely, jako jsou šaty, halenky či sukně, zdobí černobílé pruhy procházející středem předních dílů. Jednoduché čisté střihy doplňují široké zvonové rukávy na halenkách a šatech, které se dají prakticky rozepnout. Must-have kouskem kolekce i sezóny je v podání Petry Balvínové výrazný kožený trenčkot s dvouřadým zapínáním. Ze stejné kvalitní kůže jsou v různých střizích šity na míru kožené bundy. Hravým prvkem jsou látkové batohy s kapsou, všité do zadních dílů oblečení. V ucelené kolekci nechybí vlněné mikiny s trendy vysokými límci i sukně v různých provedeních – elegantní pouzdrové, dlouhé šifonové nebo plisované v metalické stříbrné barvě s prodlouženou přední délkou. Šaty v midi délce s originálními průstřihy v pase zdobí kontrastní volány.

Foto: Petra Balvínová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.