Gwyneth Paltrow představuje v nové kampani TOUS dvojčata

Kampaň značky TOUS s názvem Tender Stories má své pokračování. Pro období podzim/zima 2018 se seznámíme s 9. dílem série s názvem „Dědictví tety Edny“. O to se uchází dvojčata, která obě hraje Gwyneth Paltrow a my musíme rozhodnout, kdo si drahocenné dědictví zaslouží víc.

Gwyneth Paltrow v roli dvojčat

Příběh „Dědictví tety Edny“ vypráví o tom, jak se ze zděděného rodinného šperku stává díky emocím a sentimentu ještě hodnotnější rodinný poklad. Provází jím dvojčata, jejichž vztah kampaň osvětluje. Obě z nich ztvárňuje herečka Gwyneth Paltrow a čeká je nelehký úkol – plnění testů, které jednu z nich dovedou až k vytouženému šperku – náhrdelníku TOUS. Která z nich se lépe otáčí v kuchyni a které naopak více sedí hra na klavír?

TOUS a Tender Stories

I luxusní šperky mohou být představeny sofistikovaně a s humorem. TOUS a jeho nová kampaň je toho důkazem, stejně jako další díly ságy Tender Stories. Zároveň prostřednictvím kampaně značka navazuje interakci s diváky. Právě na nich totiž bude výběr toho, která ze sester si náhrdelník zaslouží více. Která je vaším favoritem?

Foto: TOUS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *