Fashionising testuje: Arganový olej v roll-on balení Sportique

Blíží se doba dovolených a svou kosmetickou výbavu tak často musíme zredukovat na pár vybraných šťastných jedinců, kteří se na cesty vydají s námi. Není to lehké (taky se nedokážete rozhodnout jen pro jednu rtěnku a nutně jich potřebujete alespoň pět?), ale vzhledem k omezené váze zavazadel nezbytné. Se mnou se zcela jistě do světa podívá arganový olej značky Sportique v praktickém roll-on balení, které je (nejen) na cesty dokonalé! Spolu s našimi bloggerkami jsme jej otestovaly. Jak se nám zalíbil?

Jana, šéfredaktorka Fashionising

Na arganový olej nedám dopustit a už jsem jich pár vyzkoušela. Ten od Sportique mě však naprosto nadchnul svým balením a dávkováním. Zatímco u jiných jsem měla často problém s tím, že jsem dávku neodhadla, většinou to s ní přehnala a roztírala následně olej všude možně (což samozřejmě není úplně na škodu, ale není to ani cílem), tady je množství vždy akorát. Nemám mastné ruce a arganový olej může pracovat přesně tam, kde chci, tedy na obličeji. Ale přetřít jím můžete samozřejmě i jiná suchá místa a navíc pečuje třeba i o nehty a nehtovou kůžičku.

Aneta, sannette.blog.cz

100% čistý arganový olej jsem používala na šupinky suché kůže na nose a v jeho okolí. Nedoporučovala bych jeho nanášení na celý obličej, ale právě jeho lokální aplikaci tam, kde je potřeba. Moc mě potěšilo, že je výrobek přírodní a hlavně opravdu funguje a pomáhá. Díky roll-on aplikátoru se navíc opravdu dobře nanáší. Za mě pecka a super vychytávka v péči o pleť.

 

Pavla, allmycosmetics.cz

Marocké či tekuté zlato, elixír mládí, elixír krásy… Takto bych mohla pokračovat dál. Ne nadarmo je tento olej vychvalovaný. S pletí totiž dokáže doslova divy. Hydratuje, regeneruje, zvláčňuje, chrání před nepříznivými vlivy prostředí, ale pomůže i na strie nebo výživu vlasů. Ačkoliv jde o olej, paradoxně se hodí i na mastnou pleť. Po aplikaci nezanechá na pleti mastný film a nemusíte dlouho čekat, až se vpije.S arganovým olejem mám jen dobré zkušenosti a toto skvělé roll-on balení jsem nejvíce ocenila na prodlouženém víkendu. Nemusela jsem se strachovat, že se mi někde v zavazadle rozlije. Také ho nosím neustále v kabelce. Nezabere téměř žádné místo a mám ho vždy po ruce, když potřebuji rychle na pleti hydratovat nějaké sušší místo. Hlavně teď, když se oteplilo, ho ocením i na nějaké místo na kůži popálené od sluníčka. Olejíček se může používat buď samotný místo krému nebo v kombinaci s ním. Lepší než na suchou pokožku je lepší ho natírat spíše na navlhčenou, aby s pletí lépe splynul. Olej má jemnou a velice příjemnou vůni.

Lenka, lenja-awakened-dreamer.blogspot.cz

Musím se přiznat, že jsem se na 100% Arganový olej od společnostiSPORTIQUE moc těšila. Už dříve jsem zkoušela jiné oleje na obličej, ale nikdy ne arganový. Mám mastnou pleť, takže jsem se olejům hodně dlouhou dobu bránila, nicméně byla to chyba. Olej pleť krásně vyživí a zjemní, v kombinaci s normálním denním nebo nočním krémem, který používáte, je to bomba. Začnu tím prvním, co uvidíte, a to je samozřejmě balení. Jedná se o malou skleničku, která má 15 ml, takže se pohodlně vleze opravdu do každé kosmetické taštičky. Obal produktu nepůsobí ani příliš levně ani příliš exkluzivně, jedná se o takovou zlatou střední cestu. Po odšroubování vršku objevíte roll-on, tedy žádné kapátko a další jiné aplikátory, které jsou u těchto výrobků zvykem. Za tuhle skutečnost dávám velký palec nahoru, protože nejen, že nejste po aplikaci celá zapatlaná od oleje, ale právě díky roll-on aplikátoru nanesete na pleť přiměřené množství oleje, které je pleť schopná vstřebat. Co se týče obsahu produktu, tak je asi zbytečné zmiňovat všechny jeho vlastnosti, to si můžete najít sami na internetu. Já osobně jsem s výsledky velmi spokojená, olej vůbec pleť nezatěžuje, neucpává póry a krásně se vstřebává. Po dobu testování jsem pozorovala, že pleť je hebší, jemnější a prozářenější. Já osobně doporučuji aplikovat arganový olej večer na poctivě odlíčený obličej a natřený krém, který běžně používáte. Po vstřebání krému, naneste olej na celý obličej (nebo na suché partie na obličeji) a jemně prsty vklepejte do pleti. Jsem s tímto produktem velmi spokojená a doporučuji ho.

Arganový olej v praktickém roll-on balení můžete zakoupit zde. A navíc o něj nyní můžete soutěžit na našem Facebooku!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *