Esence léta v lookbooku Mohito léto 2017

Značka Mohito přivítala příchod léta lookbookem, v němž se snoubí tři velké trendy sezóny jaro/léto 2017. Nechybí moderní styl, městský look ani květinový trend, které v kolekci doprovází výrazné barvy a atmosféra Barcelony. Jednotlivé řady oblečení jsou reprezentovány přirozenou elegancí každodenních outfitů a stylovými střihy u party looků. Mezi trendy, které zde můžeme pozorovat, jsou šaty s volánky, odhalená ramena a barevné espadrilky, v nichž bude vaše procházka létem stylová.

Moderní léto

Snové romantické šaty v kontrastu s moderní architekturou – to je způsob, jakým značka Mohito zobrazuje moderní klasiku. Bílá a jemné odstíny modré jsou skvělým základem pro vytvoření každodenního looku. Nezbytné elementy outfitů pro odpoledne a večer jsou denimové kousky: květinové vyšívané bundy a kalhoty.

Midnight Florals

Letní večery patří romantickým šatům. Kouzlo je v detailech: sexy průstřihy, vzdušné kanýrky a šifon, který jim spolu s květinovým vzorem dodává charakter. Takto si Mohito představuje letní chic look!

Urban Nature

Třetí a nejvýraznější tváří letní kolekce Mohito je Urban Nature, která pulzuje v nepřehlédnutelných barvách oranžové a malinově růžové. Topy ke krku, odhalená ramena a stylové „skorts“ zde vévodí. Zbývá už jen doplnit trendy slamák.

Foto: Mohito

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *