dm spouští novou aplikaci dm active beauty

Všechny výhody a slevové kupony pohromadě a v mobilu, to nyní nabízí nová aplikace drogerie dm. Usnadní práci a ulehčí nakupování, takže za pár kliknutí pro stažení bezpochyby stojí. Pokud to navíc stihnete do konce října, čeká na vás příjemný bonus v podobě bodů na vaše konto. 

Věrnostní karta a informace v jednom

Věrnostním programům se v Česku daří a podle průzkumu dm drogerie je využívá až 90 % žen. Proto jsme rády, když máme o nasbíraných bodech a výhodách přehled kdykoliv potřebujeme. S tím by nová aplikace dm měla pomáhat. Jejím zásadním prvkem jsou podle tvůrců takzvané dlaždice na úvodní straně. Těch může být až šest a můžeme si je uzpůsobit svým potřebám. „Aby aplikace zobrazovala neustále aktuální informace, budeme obsah jednotlivých dlaždic pravidelně obnovovat. Lze přidávat prokliky na konkrétní eKupony, zajímavé články na webu dm nebo elektronickou verzi Journalu,“ popisuje Jiří Peroutka, manažer komunikace společnosti dm drogerie markt.

Pospěšte si a získejte body navíc

Tvůrci kladli při vývoji aplikace velký důraz především na jednoduché a komfortní ovládání. Už nebude třeba se pokaždé zdlouhavě přihlašovat do svého konta, pokud si budeme chtít aktivovat své eKupony. Přibyla rovněž funkce Touch ID, díky níž je možné místo přihlašovacího PIN kódu použít otisk prstu nebo rozpoznání obličeje. Aplikaci dm active beauty si může každý zdarma stáhnout do svého chytrého mobilního telefonu přes AppStore nebo Google Play. Aplikace zájemcům rovněž umožňuje registraci do věrnostního programu. Při přechodu k nové aplikaci do konce října navíc uživatele čeká bonus v podobě eKuponu na 200 extra bodů, což představuje slevu 50 korun na další nákup.

Foto: dm drogerie markt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *