Nová kosmetika v dm trend IT UP se barev nebojí

trend IT UP

Koncem září zaplavila prodejny dm pořádná vlna barev a nejnovějších trendů z oblasti kosmetiky. Nová privátní značka trend IT UP nabízí více než 300 různých produktů, které se vyznačují pečlivě vybraným složením a také velmi příznivou cenou. Nekonečně široká škála laků na nehty, dokonalé odstíny rtěnek i velký hit současnosti v podobě konturovací paletky – jaký produkt nenecháte bez povšimnutí vy?

trend IT UP

Podlehněte síle barev s trend IT UP

Rozzařte svůj podzim s novou privátní značkou v drogeriích dm a nechte se zlákat třeba dokonalými odstíny rtěnek. Ať už preferujete vysoce lesklé rtěnky, rtěnky v tužce s přirozeným leskem nebo jste podlehla trendy matným barvám, z nabídky trend IT UP si vyberete svůj perfektní odstín, který z vás udělá královnu podzimu. Pro perfektní a dlouhotrvající výsledek nezapomeňte na konturovací tužku a podkladovou bázi pod rtěnku.

trend IT UP

Zaostřeno na ruce

Značka trend IT UP moc dobře ví, že upravené ruce a nehty jsou naprostou nezbytností každé dámy, a tak přípravkům pro ruce věnovala extrémní pozornost. Zkrášlovat a hýčkat je můžete pomocí peelingu na nehtovou kůžičku, vyživujícímu oleji či séru. O dokonalou manikúru se pak postará korektor laku i podkladový lak, který zároveň bude vaše nehty chránit. Krásné ruce pak podtrhne některý z mnoha a mnoha laků na nehty, které trend IT UP nabízí. Oslníte metalickými odlesky, efektem gelových nehtů nebo sáhnete po stylových matných tónech?

trend IT UP

Vytvořte svůj jedinečný styl

Sortiment značky trend IT UP je však mnohem širší a najdete zde vše, co může žena pro svůj perfektní make-up potřebovat. Díky této značce nemusíte jen slepě následovat trendy, ale můžete si vytvořit svůj vlastní styl a být každý den někým jiným! Filozofií trend IT UP je heslo: „Be a voice. Not an echo.“, tedy buďte hlasem, ne ozvěnou. Zkuste to i vy a donuťte ostatní obdivovat váš jedinečný styl!

trend IT UP

Foto: dm

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *