Cool Pařížanka Freja Beha Erichsen v kampaňi Longchamp podzim 2017

Pulzující tvář Paříže a dánská supermodelka Freja Beha Erichsen jsou hlavními hvězdami nové kampaně kultovní francouzské značky Longchamp pro podzim 2017. Jedna z největších módních ikon současnosti se na snímcích Angelo Pennetta prochází pařížskými ulicemi, které vytváří pro novinky z podzimní kolekce to nejlepší pozadí.

Mademoiselle Longchamp

Vizuály kampaně jsou dílem módní designerky Géraldine Saglio. Zachycují „Queen of cool” Freju Beha Erichsen, která jim vdechla svou charakteristickou nonšalanci. Celá kampaň se točí kolem hlavní hvězdy sezóny, nové kabelky Mademoiselle Longchamp, která naprosto vyjadřuje “l’air du temps” – kouzlo okamžiku naší doby. Trendy kabelku z nejjemnější teletiny zdobí provokativní designové perforování a dvojitý popruh. Ten umožní své majitelce nošení buď v ruce, přes rameno nebo cross body.

Buďte Pařížankou!

Freja má na sobě kousky z podzimní kolekce „ready to wear”. Strečové kalhoty nebo letecká bunda, zapomenout nesmíme ani na novou elegantní kabelku Longchamp Madeleine, s charakteristickým uchem, širokým zavíráním a emblematickou sponou ve tvaru bambusu. Umělecká ředitelka LONGCHAMP Sophie Delafontaine podotýká: „Tato nová kampaň nesděluje světu pouze hlavní hodnoty značky LONGCHAMP – svobodu, kreativitu, řemeslný um a luxus – ale zároveň ukazuje, že být Pařížankou je především stav mysli. Je to přístup k životu, který může být definován třemi slovy: svoboda, spontánnost, smyslnost.” Tato kosmopolitní vize je dotažena osobností Frejy Beha Erichsen k dokonalosti. To ji řadí po bok takových ikon jako Jean Seberg nebo Jane Birkin – které, ač nebyly rodilé Pařížanky, se staly symbolem pařížského stylu.

Foto: Longchamp

1 komentář

  1. […] s luxusní francouzským domem Dior, která trvá už od roku 2013. Objevila se v kampaních na kabelky i rtěnky, nyní se však stala hlavní múzou a září v kampani pro podzim […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *