Znáte českou značku BSTEPAN? Podívejte se na její kolekci pro podzim a zimu 2017/2018!

Ženskost, nositelnost a snadná kombinovatelnost – to jsou aspekty, na kterých staví značka BSTEPAN české návrhářky Blanky Štěpánové. Dnes se s vámi podělíme o její nejnovější počin, tedy aktuální kolekci podzim/zima 2017/2018. A to nejen proto, že české značky podporujeme moc rádi, ale především proto, že nás kolekce svými modely skutečně nadchla.

V říši vzorů

Nová kolekce značky BSTEPAN na první pohled zaujme velkým množstvím vzorů. Puntíky, kostky, nebo třeba kohoutí stopy zdobí téměř každý outfit a možná vás překvapí i tím, jak snadno se mezi sebou dají kombinovat. Kromě mixování různých vzorů jsou k sobě přikládány i rozmanité materiály. Outfity tak tvoří vlna, bavlna, viskóza či hedvábí. Jednotlivé modely jsou z převážné většiny v oblíbené černobílé kombinaci a kolekci pak vedle nich rozzařují tóny červené, modrozelené a fialové.  

Hra se střihy podle BSTEPAN

Dalším zajímavým prvkem kolekce jsou kromě kombinování vzorů střihy. Kostkované sukně a kalhoty zdobí detail pásku, který volně padá na bok. Oversize tričko vyniká podvlečenými dlouhými samostatnými rukávy. Splývavé volné šaty a sukně mají asymetrické visící lemy, halenky a košile zaujímají pozornost dlouhou vázačkou. Jednotlivé kousky kolekce jsou mezi sebou snadno kombinovatelné a hodí se jak na nošení přes den, tak i na večerní příležitosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.