Yankee Candle se hlásí s novou elegantní kolekcí Elevation

Nejen nový design, ale také praktická víčka sloužící zároveň jako podstavec zdobí novou kolekci vonných svíček Elevation od Yankee Candle. Všechny milovníky mihotavého světla potěší hned dvanáct nových vůní, k nimž se před Vánoci přidají ještě 4 sváteční.

Sojový vosk a umělecké motivy

Rozdíl oproti klasickým svíčkám Yankee Candle je patrný na první pohled. Místo běžného skleněného víčka zdobí novou řadu Elevation Collection multifunkční víčko s leštěným kovovým vzhledem, které slouží zároveň jako podstavec. Nejenže působí elegantně, ale také tak chrání nábytek. Svíčky dále obsahují více knotů pro rovnoměrné hoření, jsou tvořeny sójovým voskem a na etiketě najdeme umělecký motiv ve vodových barvách vystihující charakter vůně. K dostání jsou hned tři velikosti – malá, střední a velká.

Citrusové, dřevité i exotické vůně

Na výběr je hned dvanáctka vůní, která zahrnuje jak ovocné či květinové, tak i kořeněné a dřevité tóny. Zamilovat se můžete do jemné Sheer Linen evokující čisté prádlo, citrusové Citrus Grove, kokosovo-květinové Sweet Nectar Blossom i jemně květinové Exotic Bergamot. Kolekce pokračuje večerní Evening Star s akordy citronu a jalovce, dřevitou Velvet Woods a Harvest Walk vám připomene Indiánské léto. Podzimní náladu vykouzlí Sweet Orange Spice i relaxační Pear & Tea Leaf. Milovníky ostružin potěší Dark Berries, závan moře ucítíte z Coastal Cypress a písečné duny evokuje Shore Breeze. Jaká z nich provoní na sklonku léta váš byt? My chceme jednoznačně všechny!

Foto: Yankee Candle

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.