Yankee Candle představuje úplně první Vůni roku

Podobně jako každý rok napjatě očekáváme vyhlášení barvy roku společností Pantone, budeme s nemenším napětím očekávat od letoška i vůni roku. Tu letos vůbec poprvé vyhlásila Yankee Candle, světoznámá americká značka těch nejvoňavějších svíček, která letos oslavuje své 50. výročí.

Vůně roku Yankee Candle

Při výběru vůně roku se sejdou odborníci z různých oborů – agentury, sociologové, návrháři, umělci i grafici a společně vyberou tu nejcharakterističtějí vůni, která nás bude novým rokem provázet. Ta letošní nese název One Together, neboli sami, i společně. Přináší vonnou kompozici Miracle Flower a okouzlí nás vůní květin, což má symbolizovat trend oslavování přátelství, komunity, ale i vyjádření vlastní jedinečnosti. Zkrátka sami, i společně.

Květinová One Together

Vonná kompozice Miracle Flower je okouzlujícím květinovým akordem, zahaleným v jemných dřevitých tónech, hebkém semiši a nádechu ambry. V kombinaci s vůní mandarinky, nektarinky a santálového dřeva se zrodila úchvatná a inspirující vůně. Vrchol tvoří mandarinka, černý pepř a nektarinka, srdce zázračná květina, pravý jasmín, karafiát a základ růžový semiš, santálové dřevo, ambra. Vůně One Together je k dispozici jako velká svíčka Classic a dvouknotý velký tumbler. Obě sklenice mají perleťově slonovinový vzhled s metalickým zlatým potiskem a saténovým zlatým víčkem. Zadní strana obsahuje text, vystihující příběh a podstatu vůně.

Foto: Yankee Candle

1 komentář

  1. […] drinky – to jsou nejen znaky probíhající teplejší části roku, ale i novinek v řadě Yankee Candle Sunday Brunch pro letošní léto. Užijte si tyto dokonalé okamžiky ještě intenzivněji se […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *