Voňavé Vánoce s limitovanou edicí Yves Rocher

Vánoční edice Yves Rocher

Co nevidět přijde ta chvíle, kdy nás zachvátí panika z toho, že nám stále chybějí některé vánoční dárky. Čím zaručeně potěšíte maminku, kamarádku, sestru, babičku i tchyni? Kosmetikou! Limitovaná vánoční edice Yves Rocher s jedinečnými kombinacemi vůní a chutí bude skvělou volbou.

Vánoční edice Yves Rocher

Hruška & kakao

Vánoční limitka od Yves Rocher nabízí kosmetiku ve třech různých voňavých kombinacích. První z nich je neodolatelná hruška s kakaem. V této variantě si můžete pořídit sprchový gel, sprchový gel s peelingem, tělové mléko, krém na ruce, toaletní vodu, balzám na rty i tekuté mýdlo na ruce.

Vánoční edice Yves Rocher

Mandarinka & koření

Úžasnou vánoční atmosféru vám navodí kosmetické produkty s vůní mandarinky a koření. Jen si to představte – přijdete z práce, umyjete se sprchovým gelem s touto vůní, poté se namažete tělovým mlékem a rty přetřete voňavým balzámem. K tomu zapálíte svíčku, přidáte Lásku nebeskou a máte dokonalý předvánoční večer.

Vánoční edice Yves Rocher

Brusinka & mandle

Osvěžující a příjemná, taková je třetí kombinace vůní, kterou limitovaná vánoční edice Yves Rocher nabízí. I zde si můžete vybrat z mnoha produktů péče o tělo. Nebo si jednoduše můžete sestavit balíček sami a zkombinovat tak všechny tři zajímavé voňavé mixy. Jakému neodoláte vy?

Vánoční edice Yves Rocher

Foto: Yves Rocher

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *