Veganská, voňavá a fungující kosmetika, která vás nezruinuje? Jde to!

Často kolem sebe slýcháme, že kvalitní kosmetika rovná se drahá. Ty samé mýty se nezřídka tradují i o veganské a cruelty free kosmetice. Asi tušíte, kam tím mířím – není to totiž vždy pravda. Před nedávnem mě o tom přesvědčila anglická značka treaclemoon, jejíž filozofie mě velmi potěšila a tak nějak zahřála. Uvědomují si totiž, že krása vychází zevnitř, a když jsme šťastní, projeví se to i navenek. A pod to se můžu rozhodně podepsat! Produkty treaclemoon jsou tak nejen funkční, ale také NÁDHERNĚ voní a mají roztomilé a hravé obaly, aby byly potěchou i pro oko.

Treaclemoon – značka, která pomáhá

Značka treaclemoon věnuje výrobě i vývoji produktů velké množství času, energie a, co je nejdůležitější při každé práci, vášně. Všechny ingredience jsou velmi pečlivě vybírány a splňují přísná kritéria značky. Výrobky jsou veganské a cruelty free, tedy neobsahují živočišné složky a také nejsou testovány na zvířatech. Společnost treaclemoon se snaží také vše planetě i jejím obyvatelům vracet. Proto pravidelně přispívá na provoz dětského domova Clemens Maria Foster Home, který se stará především o sirotky. Aby došlo ke snížení dopadu na životní i na lidské zdraví, vyrábí treaclemoon všechny své výrobky bez velmi diskutovaných parabenů a silikonů.

Zamilujte se!

Treaclemoon vás potěší nejen roztomilými obaly a již zmíněnými překrásnými vůněmi, ale i různými variantami svých produktů. Tělová mléka i sprchové gely seženete jak ve velkých, domácích verzích, tak i v praktických cestovních baleních, která v kufru nezabírají zbytečné místo. Krém na ruce s dokonalou vůní kokosu má zase šikovný oblý obal, který se bez problémů vejde do každé kabelky i na pracovní stůl a můžete jej tak mít neustále při ruce. Nechte se unést s treaclemoon až na Měsíc! K dostání v síti drogérií dm a na e-shopu www.kupkosmetiku.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *