Vánoční kolekce spodního prádla Reserved

Reserved Vánoce

Nejnovější kolekce spodního a nočního prádla značky Reserved bude skvělou volbou pro chvíle, kdy vás ve vánočním období nečeká žádný večírek ani návštěva, a zatoužíte si jen zalehnout k televizi a v poklidu sledovat, jak princ Velen zapíchne Mrakomora. Hřejivá pyžama vás nenechají zmrznout a zároveň budou skvělým vánočním dárkem pro sestru či kamarádku. A nebojte se, v kolekci samozřejmě nechybí ani krásné a sexy prádlo, které rozžhaví i tu nejchladnější noc.

Reserved Vánoce

 

Měkoučká pyžama Reserved

Noční prádlo v nové kolekci Reserved je příjemné, měkké a hřejivé, zkrátka dokonalé pro zimní večery. Řada nabízí bavlněné kalhoty a topy s dlouhým i krátkým rukávem, ale nechybí ani stylové noční košilky. Vedle tradičních vánočních červených kostek zde najdeme i Skandinávií inspirované vzory a další zimní motivy. Kolekce se pak neobejde ani bez veselých nápisů a samozřejmě bez „Perníčka“.

Reserved Vánoce

Vánoční spodní prádlo Reserved

Svátky jsou také příležitostí ke koupi nového spodního prádla, kterým oslníte svého vyvoleného. V kolekci Reserved nechybí bavlněné kalhotky s hravými obrázky a slogany, ale také klasické sety v červené, bílé a černé barvě. Na své si přijde bez pochyby každá žena – vybrat si totiž můžete mezi jednoduchými kreacemi s jemným zdobením a také svůdnou nestárnoucí krajkou, která působí elegantním a sexy dojmem zároveň. Perfektní tečkou kolekce jsou pak huňaté župany, nezbytní zimní společníci.

Reserved Vánoce Reserved Vánoce Reserved Vánoce Reserved Vánoce

Foto: Reserved

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *