Trendy laky na nehty podzim 2022: těchto 8 odstínů uvidíte všude

Jste připraveni nové sezóně přizpůsobit kromě šatníku, botníku a dekorací také svou manikúru? Tradičně se trendy v oblasti laků na nehty obracejí k tmavším, neutrálním a matným tónům a objevují se mezi nimi očekávané, ale i zcela nové hity. Vyberte si svůj odstín podzimu!

Glazed-Donuts

Hailey Bieber udává trendy v mnoha ohledech, manikúru nevyjímaje. A její “glazed-donuts” nehty se staly absolutním hitem. Doma si je snadno vytvoříte za pomoci laku s perleťovým finišem.  

Šedá & fialová

Světlá i tmavší šedá a lila tóny, případně jejich kombinace, je perfektní podzimní volbou. 

Nebojte se zelené

Zelená, především ve svém tmavém a smaragdovém odstínu, je jedním z největších hitů chladnější sezóny. Seberte odvahu a vyzkoušejte ji také!

Chromovaný efekt

Zlatá, stříbrná, měděná… Je jedno, jaký odstín si vyberete, pokud bude zářit v odlescích chromu. Tento trend patří k nejvýraznějším hitům a zamilovaly si jej ve velkém i celebrity. 

Dejte šanci hořčicové

Chybí vám výrazné letní odstíny? Vyměňte na podzim neonové tóny za ty hořčicové! Podle expertů se stanou hvězdou podzimu, dokáží upoutat pozornost a navíc skvěle korespondují s westernovým trendem, který v nové sezóně uvidíme všude.

Švestková pro výjimečné okamžiky 

Nebaví vás klasická červená? Vyzkoušejte švestkové tóny, které se skvěle hodí pro speciální příležitosti, ale díky tomu, že nepřitahují tolik pozornosti, i pro běžné dny. 

50 tónů čokolády

Tmavě hnědá, karamelová, espresso, béžová –⁠ ať se rozhodnete pro jakýkoliv odstín hnědé, nešlápnete letos na podzim vedle. 

Klasická červená

Červené nehty, nebo žádné, znáte toto heslo? Klidně se jej můžete držet i letos na podzim, červená, a tím myslíme opravdovou rudou, je totiž zase v kurzu. 

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *