Slavný návrhář navrhl kolekci batohů a tašek pro Eastpak

Raf Simons, věhlasný belgický návrhář a kreativní ředitel značky Calvin Klein, se dal opět dohromady s Eastpak, aby vytvořili v pořadí již šestou společnou kolekci. Ta nese název A New Order a je pro tentokrát inspirovaná Asií a kultovním filmem Blade Runner. Ochutnávku z kolekce Eastpak x Raf Simons VI nabízí v České republice exkluzivně lifestyle store Freshlabels.

Eastpak x Raf Simons VI

Všichni fanoušci módy a designu si další kolekcí vzniklou touto spoluprací přijdou na své. Těšit se mohou na tři zbrusu nové modely batohů, sportovní tašku a přepracovaný model tašky přes rameno. Tvůrci zde efektně pracují s novými materiály, propracovávají jednotlivé modely do posledního detailu a především oslavují originalitu a individualitu každého z nás. U Freshlabels budete moci zakoupit batoh RS Padded ve 4 barvách.

Batoh RS Padded

Batoh RS Padded se svým designem řadí již ke klasikám. Tentokrát se vrací v novém stylu podle Rafa. Mísí se v něm dokonalý vzhled a praktičnost. Je připraven ochránit vše, co máte uvnitř, i za nejméně vlídného počasí. Postará se o to voděodolné plátno a praktické prvky jako „kapucový“ kryt zipu. V nabídce najdeme čtyři stylové barevné varianty s kontrastní látkou uvnitř.

Seznamte se s Eastpak

Americká značka Eastpak vyrábí již od roku 1952 tašky, které inspirují lidi k pohybu. Z výrobce batohů a tašek pro armádu USA se stala stylová značka pro každého, kdo chce ve městě žít, pracovat a bavit se. Od roku 2000 je Eastpak součástí mezinárodního portfolia značek VF, aby se mohla dál rozvíjet její proslulá oddanost kvalitě a nezastavil se vývoj kompletní nabídky stylových a funkčních batohů, tašek přes rameno, cestovního vybavení a doplňků. Posláním Eastpak je poskytnout lidem svobodu objevovat svět jako nikdy předtím.

Foto: Eastpak

Přečtěte si také:

1 komentář

  1. […] se o první vůni od kreativního ředitele Calvin Klein Rafa Simonse. A rozhodl se jejím prostřednictvím promluvit k ženám a poukázat na mnoho jejich […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.