Slavný návrhář navrhl kolekci batohů a tašek pro Eastpak

Raf Simons, věhlasný belgický návrhář a kreativní ředitel značky Calvin Klein, se dal opět dohromady s Eastpak, aby vytvořili v pořadí již šestou společnou kolekci. Ta nese název A New Order a je pro tentokrát inspirovaná Asií a kultovním filmem Blade Runner. Ochutnávku z kolekce Eastpak x Raf Simons VI nabízí v České republice exkluzivně lifestyle store Freshlabels.

Eastpak x Raf Simons VI

Všichni fanoušci módy a designu si další kolekcí vzniklou touto spoluprací přijdou na své. Těšit se mohou na tři zbrusu nové modely batohů, sportovní tašku a přepracovaný model tašky přes rameno. Tvůrci zde efektně pracují s novými materiály, propracovávají jednotlivé modely do posledního detailu a především oslavují originalitu a individualitu každého z nás. U Freshlabels budete moci zakoupit batoh RS Padded ve 4 barvách.

Batoh RS Padded

Batoh RS Padded se svým designem řadí již ke klasikám. Tentokrát se vrací v novém stylu podle Rafa. Mísí se v něm dokonalý vzhled a praktičnost. Je připraven ochránit vše, co máte uvnitř, i za nejméně vlídného počasí. Postará se o to voděodolné plátno a praktické prvky jako „kapucový“ kryt zipu. V nabídce najdeme čtyři stylové barevné varianty s kontrastní látkou uvnitř.

Seznamte se s Eastpak

Americká značka Eastpak vyrábí již od roku 1952 tašky, které inspirují lidi k pohybu. Z výrobce batohů a tašek pro armádu USA se stala stylová značka pro každého, kdo chce ve městě žít, pracovat a bavit se. Od roku 2000 je Eastpak součástí mezinárodního portfolia značek VF, aby se mohla dál rozvíjet její proslulá oddanost kvalitě a nezastavil se vývoj kompletní nabídky stylových a funkčních batohů, tašek přes rameno, cestovního vybavení a doplňků. Posláním Eastpak je poskytnout lidem svobodu objevovat svět jako nikdy předtím.

Foto: Eastpak

4 komentář

 1. […] se o první vůni od kreativního ředitele Calvin Klein Rafa Simonse. A rozhodl se jejím prostřednictvím promluvit k ženám a poukázat na mnoho jejich […]

 2. Hi

  I am contacting you from Giejo Magazine as fashionising.cz has been nominated by our readers to feature in our Spotlight section where we write about prominent entrepreneurs and their business stories with a view to inspiring others.

  Please let me know if you are interested and please copy in myself at julia@shopgiejo.com and our junior editor, Natalia moselarson48@gmail.com into your reply.

  I would appreciate if you could revert to me by the end of the week as we have a handful of nominees and a fairly short window.

  Kind regards

  Julia Davis
  Giejo Magazine
  141 E 3rd St, New York, NY 10009, United States

 3. Greetings

  If you ever need Negative SEO or a de-rank strategy, you can hire us here

  https://www.speed-seo.net/product/negative-seo-service/

 4. Hi

  My name is Johanna Angman and I am contacting you on behalf of Giejo Magazine. Following several recommendations by our readers, we would be delighted to feature fashionising.cz in our monthly Spotlight section of the magazine where we talk about entrepreneurs with a view to inspiring others.

  Please could you send me a unique article detailing the journey of fashionising.cz and its founders? This is the structure I am siding towards (it is not hard and fast):

  – Business Name and what it does
  – Founder’s/Owner’s story and what motivated them to start the business
  – The challenges the business/market is facing
  – The opportunities the business/market is facing
  – Advice to others about business

  It would be great if you could include images of the founder and the business. Please compress them as much as possible. Videos are also welcome.

  Please aim to make the article around 1,500 to 2,000 words long to ensure the requisite degree of quality. Ensure that you use proper H2 to H3 headings.

  You can add up to four do-follow backlinks to your business inside the article.

  The deadline isn’t strict but ideally, it’s within two weeks. The outlet is https://shopgiejo.com/ More than 90% of our audience is based in the US.

  Let me know if you have any questions.

  Best wishes

  Johanna Angman

  Giejo Magazine
  433 Plaza Real Suite 339 Suite 339, Boca Raton, FL 33432

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.