Síla jednoduchosti: Loop Bracelet

Česká tvorba, zajímavé nápady a jednoduchost – tyto tři věci obdivujeme a podporujeme. A pokud se všechno toto spojí v jedno, může vzniknout něco tak skvělého, jako je mladá česká značka Loop Bracelet. Ta se nechala inspirovat nedávným módním hitem a stvořila jednoduché náramky, s nimiž se dá doslova kouzlit. Znáte je?

Inspirováno Gwen Stefani

Nejdříve to byla extravagantní Madonna v 80. letech, rebelka a tehdejší trendsetterka, kdo si ověsil ruku nespočtem náramků a dal tak vzniknout velkému hitu. Poté, v roce 1995, se do tohoto trendu zamilovala i Gwen Stefani a s náramky zavázanými kolem ruky jsme ji mohli vidět v klipu k jedné z nejslavnějších skladeb kapely No Doubt s názvem Don’t Speak. Tato úžasná píseň je hitem dodnes a oživení se dočkaly i náramky, které Gwen v klipu proslavila. A to díky české značce Loop Bracelet!

Náramky Loop Bracelet – o co jde?

Na první pohled jsou to jen jednoduché černé gumové náramky, ale na ten druhý už pochopíte, že se s nimi dá kouzlit. Nosí se na rukách i na nohách a provléknout mezi sebou můžete dva náramky, ale také třeba deset. A to mnoha různými způsoby. Záleží na vaší šikovnosti a představivosti. A k čemu se Loop náramky hodí? Ke všemu! Svým jednoduchým a neotřelým designem podtrhnou jak sportovní, tak i elegantnější outfit.

Nosíme Loop

Pod hashtagem #nosimloop můžete najít spousty inspirace k tomu, jak tyto náramky originálně nosit. A protože každým dnem příspěvky s tímto označením přibývají, je jasné, že se jedná o velký hit. A zamilovali jsme se do něj i my. Heslo hlásající to, že v jednoduchosti je síla, je totiž něčím, pod co se můžeme s jistotou podepsat.

Foto: Loop Bracelet

1 komentář

  1. Hey, where can I buy this? Greetings

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *