Proslulé italské tenisky HOGAN již brzy v Praze!

Pokud se řadíte do početných řad fanoušků italské značky HOGAN, můžete pomalu jásat. Už v srpnu se totiž v Pařížské ulici v Praze otevře butik, kde budou ikonické kabelky a tenisky této značky k dostání. A jestli vám HOGAN nic neříká, vězte, že toto rafinované spojení elegance a sportovního stylu vás dostane!

Neformální luxus

Značku HOGAN, která představuje klasický design i skvělou funkčnost, si oblíbila i celá řada slavných osobností. A není se co divit. Její schopnost spojit tradiční kvalitu té nejlepší kůže s neustále experimentující estetikou inovativních materiálů je obdivuhodná a oslovuje všechny zastánce nesmrtelného a sofistikovaného stylu. Za více než 20 let své existence se tato značka zapsala do módního světa jako symbol neformálního luxusu. Zatímco muži ocení především přizpůsobivost tenisek, které se hodí téměř pro každou příležitost, ženy si oblíbí nadčasovost kabelek.

HOGAN – Made in Italy

Historie společnosti se začala psát v roce 1986. Značka, vyrábějící kožené produkty té nejvyšší kvality, je součástí italské skupiny luxusních produktů Tod’s. Její DNA je typická dokonalou kombinací dědictví a modernosti, vysoké kvality, inovace a funkčnosti. Klíčovými pojmy, jimiž společnost HOGAN interpretuje sebe samu, jsou neformální luxus a neformální elegance.

Foto: HOGAN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *