Podzimní H&M Studio kolekce vzdává hold kultovnímu seriálu Twin Peaks

Co se stane, pokud se vaše oblíbená značka oblečení spojí s vaším oblíbeným seriálem? Snová kombinace, u níž máte jistotu, že vás bude bavit. Stejně jako je tomu u nové Studio kolekce H&M podzim/zima 2018, která se nechala inspirovat jedním z nejzvláštnějších a nejkultovnějších seriálů všech dob – Twin Peaks.

H&M Studio x Twin Peaks

Pokud vám jména jako agent Dale Cooper, Laura Palmer nebo Audrey Horne nic neříkají, nezoufejte. I tak vás povedený lookbook švédského řetězce k nové kolekci zasazený do prostředí amerického bistra 90. let bude bavit. Ale pokud patříte do četných řad fanoušků Davida Lynche, bude vás řada nazvaná „Neo Noir Chic“ bavit šíleně. Seriál v sobě kombinuje klasické kriminální drama se surreálnými částmi z říše snů. Tímto scénářem se nechali inspirovat i návrháři H&M a vznikly tak kousky jako rolák ve stylu Audrey Horne, trenčkot jako stvořený pro agenta Coopera nebo barevná paleta zlaté, béžové a tmavě modré, kterou oblékala Donna Haywood. Na bizarní sny pak odkazuje například tričko se dvěma kočkami.

Hra kontrastů

Tlumené tóny a pánské střihy v kolekci kontrastují s ryze ženskými prvky, jako jsou saténové šaty na ramínka či syté růžové a oranžové tóny. Kromě let devadesátých pak řada oblečení odkazuje, stejně jako samotný seriál, k náladě a hvězdám 50. let. „V této sezóně mnoho lidí z H&M Studio týmu sledovalo původní seriál Twin Peaks a nechali jsme se tak inspirovat hlavními ženskými rolemi v něm,“ uvádí Angelica Grimborg, jedna z návrhářek značky, a dodává: „Chtěli jsme kolekci provést ve stylu moderních 50. let – něco velmi ženského, ale převzatého z pánského šatníku.“ Kolekce je v prodeji od 6. září a mějte na paměti, že je limitovaná. Klíčové kousky tak budou rychle pryč.

[Best_Wordpress_Gallery id=“63″ gal_title=“H&M Studio AW 2018″]

Foto: H&M

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *