Oblečení pro každý den v kolekci Karen Millen podzim/zima 2017

Rána, kdy bezmocně postáváme před skříní za přemítání, že nemáme co na sebe, známe všichni. Řešení? Šatník, který ukrývá dostatek kousků vhodných pro každý den a pro nejrůznější příležitosti. Inspirací může být nová kolekce Karen Millen pro podzim a zimu 2017, která nabízí jak outfity na pracovní schůzku či setkání s přáteli, tak energické večerní šaty stvořené k tomu zazářit.

Výbuch barev u Karen Millen

Nová kolekce Karen Millen je odvážná, přepychová a především velmi silná. Důraz klade na ženskou siluetu, temperamentní potisky a okázalé látky. Prezentovány jsou zde dva klíčové styly – Come Undone a Feminine Grandeur. Mezi trendy nejvíce vynikají hebký samet a umělá kožešina, které se objevují v doprovodu volánků a výšivek. Mezi barvami září červená, modrozelená, zlatá a purpurová, které spolu představují pro podzim až nezvykle výraznou paletu.

Come Undone

Řada Come Undone se nese na sportovně-luxusní vlně. Vyniká zde přesné zpracování, které je zjemněno technickými materiály. Základní kousky šatníku jsou osvěženy nabíráním, záhyby i páskováním a oblečení tak získává přirozeně moderní vzhled. Výrazným prvkem jsou zde korzety, které přitahují pohled na živůtek košil i šatů.

Feminine Grandeur

Linie Feminine Grandeur působí ve srovnání s Come Undone přepychověji a elegantněji. Mezi materiály vyniká satén, samet a žakár, ze střihů asymetrie, volánky a mikro a maxi délky. Rozpoznat tu můžeme inspiraci z 80. i 90. let. Velký důraz je kladen na ramena, která jsou někdy odhalená, jindy tvarovaná a řasená.

Doplňky Karen Millen

Pro tuto sezónu jsou kabelky prošívané, zdobené cvočky a cross-body, v praktických a docela nových tvarech. Boty mají výrazně silné kovové podpatky, zatímco společenská obuv je zdobena třpytivými šperky v barevné škále zimních bobulí a půlnoční modré, uchycené slonovinovou, černou a neutrální. 

Foto: Karen Millen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *