Nejlepší (nejen) kosmetické adventní kalendáře 2022: Douglas, Yankee Candle, Balea a další

Přemýšlíte, jak si zpříjemnit čekání na Vánoce? A nebo hledáte originální dárek k Mikuláši či jen tak pro radost pro své blízké? Adventní kalendáře jsou skvělou volbou. Největší popularitě se těší kalendáře kosmetické, ale najdete i takové, za jejichž okénky se skrývají svíčky a vonné vosky, káva, čaje, alkohol a mnoho dalších milých překvapení. Podívejte se, jaké adventní kalendáře najdete v nabídkách obchodů letos!

1) Nivea adventní kalendář

Tradičně velmi očekávaný je každý rok také adventní kalendář Nivea. Jak nejspíš očekáváte, je v něm plno pečující kosmetiky pro celé tělo, ale nechybí ani milé a praktické drobnosti, jako je zrcátko, pilník nebo jmenovky na dárky. Víc už ale prozrazovat nebudeme pro případ, že toužíte nalézt za 24 okénky překvapení. 

Adventní kalendář Nivea, 999 Kč

2) Douglas adventní kalendář

Jedinečnou příležitost, jak vyzkoušet řadu zajímavých produktů exkluzivních značek, od pečující kosmetiky přes laky na nehty až po parfémy, nabízí adventní kalendář Douglas Collection. Ikonický štětec Zoeva, miniatura parfému Ariana Grande, tělové mléko Hugo Boss, to je jen ukázka toho, co vás zde čeká. Kromě toho ale Douglas nabízí i další varianty kalendářů s vlastními produkty!

Adventní kalendář Douglas, 1599 Kč

3) Yankee Candle adventní kalendář

Předvánoční období a svíčky, to je zkrátka neodmyslitelná dvojice. Proč si ale zapalovat stále tu stejnou? S adventním kalendářem Yankee Candle budete mít šanci rozvonět svůj byt 8 různými vůněmi, každá z nich je v kalendáři třikrát. Vyzkoušíte novinky i oblíbené klasiky a nechybí ani svícínek, aby vám nic nebránilo v tom zažehnout plamínek ihned po otevření prvního okénka. 

Adventní kalendář Yankee Candle, 799 Kč

4) Adventní kalendář Sephora 

Hned několik adventních kalendářů nabízí Sephora. Najdete zde kalendář Sephora Favorites plný bestsellerů, kupa novinek na vás čeká v kalendáři Sephora Collection, nechybí ani limitovaná Premium verze a zajímavým bonusem je pak kalendář Sephora Collection After, který radost z otevírání okének prodlužuje až do konce roku! Který z nich si vyberete?

Adventní kalendář Sephora, od 1090 Kč 

5) Adventní kalendář Rituals

Adventní kalendář Rituals potěší nejen 24 miniaturami krémů, sprchových gelů, šamponů nebo svíček, ale také svým eko pojetím, je totiž vyroben z recyklovaného PET. Objevte širokou plejádů nejrůznějších vůní z nabídky Rituals i vy a užijte si v předvánočním období trochu zaslouženého relaxu.

Adventní kalendář Rituals, 1875 Kč

6) Adventní kalendář Yves Rocher

Mix pleťové, tělové i dekorativní kosmetiky se ukrývá také za 24 okénky adventního kalendáře Yves Rocher s názvem Noel. Společným jmenovatelem všech produktů je to, že je využijete při každodenní péči, ať už jde o řasenku, sprchové gely, šampon nebo parfémovanou vodu. 

Adventní kalendář Yves Rocher, 1690 Kč

7) Adventní kalendář Essie

Adventní kalendář Essie s názvem Express Train přiváží kupu barev v podobě výjimečných laků na nehty. Nechybí sváteční červený a vínový odstín, ale s kalendářem se můžete i pořádně odvázat s tóny modré či fialové. Za některým z okének objevíte také odlakovač a vrchní lak, takže vaše manikúra bude dokonalá. 

Adventní kalendář Essie, 1899 Kč

8) Adventní kalendář Garnier

Milujete maskování? Pak vám čekání na Štědrý den nejlépe zpříjemní adventní kalendář Garnier. Ukrývá v sobě totiž 12 překvapení v podobě masek. 9 z nich potěší celou vaši tvář, 2 jsou určené pro oční okolí a 1 zajistí krásu vašich rtů. 

Adventní kalendář Garnier, 949 Kč

9) Adventní kalendář Essence

Hledáte cenově výhodnou variantu adventního kalendáře? Pak zabruste k Essence. Letošní DIY Advent Calendar Do more of what makes you merry nabízí 24 zkrášlujících produktů, s nimiž vás předvánoční období bude bavit ještě víc. Řasenka, laky na nehty, rtěnky, tužky… To vše pomůže toto období rozzářit ještě více.

Adventní kalendář Essence, 589 Kč

10) Balea adventní kalendář

Kalendář Balea The Most Wonderful Time v sobě ukrývá 24 produktů pro celé tělo – od balzámů na rty přes pěnu do koupele až po masku na obličej a šampon na vlasy. Všechny produkt skryté za 24 okénky však mají něco společného, jsou bez parabenů, minerálních olejů i nanočástic. Jupí! A kromě toho potěší kalendář i příjemnou cenou. 

Adventní kalendář Balea, 379 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *